MVA nieuwbouw specialist

Een nieuwbouwhuis kopen is een bijzondere aangelegenheid. Er komen veel andere zaken bij kijken dan wanneer bestaande bouw wordt aangekocht. Daarom is het fijn om een makelaar te hebben die exact weet waar rekening mee gehouden moet worden. Om deze reden is de MVA Nieuwbouw Specialist in het leven geroepen. Overweeg je om nieuwbouw te kopen? Zoek een MVA Nieuwbouw Specialist.

Er zijn 28 MVA Nieuwbouw Specialist gevonden.

KRK Wonen B.V.

Purperhoedenveem 7
1019HE Amsterdam

Medewerkers

Sander Siegersma (RMT)
sandersiegersma@krk.nl


Lunshof Makelaardij B.V.

Keizer Karelweg 342
1181RJ Amstelveen

Medewerkers

Stefano Djoemena (RMT)
stefano@lunshof.nl


Dick Sniekers (RM)
mmm.sniekers@lunshof.nl


Brockhoff Nieuwbouw

Keizer Karelweg 223
1181RC Amstelveen

Medewerkers

Judith Timmermans-Rekelhof (KRMT)
j.timmermans@brockhoff.nl


Bouke Molenkamp (Medewerker)
b.molenkamp@brockhoff.nl


Makelaarskantoor Carla van den Brink B.V.

De Lairessestraat 123
1075HH Amsterdam

Medewerkers

Joep van den Brink (RMT)
joep@vandenbrink.nl


Lunshof Makelaardij B.V.

Johannes Verhulststraat 63
1071MT Amsterdam

Medewerkers

Rico Christ (KRMT)
rico@lunshof.nl


Johan Grijzenhout (RMT)
johan@lunshof.nl


Eefje Voogd Makelaardij

Parnassusweg 201
1077DG Amsterdam

Medewerkers

Noël Schiks (RMT)
noel@eefjevoogd.nl


Eefje Voogd (RM)
eefje@eefjevoogd.nl


Els Verpoorten (RMT)
els@eefjevoogd.nl


MRA Makelaars

Medewerkers

Marijn Wolfswinkel (RMT)
marijn@mramakelaars.nl


Broersma Werken en Wonen

Koningslaan 14
1075AC Amsterdam

Medewerkers

Tiffany de Raad - Baro (KRMT)
tiffany@broersma.nl


Nanneke Koopman (RM)
nanneke@broersma.nl


FRIS Woningmakelaars Amsterdam

Buitenveldertselaan 42
1081AA Amsterdam

Medewerkers

Kasper Goris (RMT)
k.goris@fris.nl


EKZ|Makelaars o.g. Amstelveen

Hueseplein 12
1185HH Amstelveen

Medewerkers

Peter Kruit (RMT)
peter@ekz.nl


Sopar Makelaars o.g. B.V.

Nieuwstraat 74-78
1441CN Purmerend

Medewerkers

Marc Jonk (RMT)
marc@sopar.nl


Ramón Mossel Makelaardij o.g. B.V.

Arent Janszoon Ernststraat 555
1082LD Amsterdam

Medewerkers

Ramón Mossel (RM)
ramon@ramonmossel.nl


Ludenhoff Groep Makelaars & Taxateurs o.g.

Amsterdamseweg 415
1181BP Amstelveen

Medewerkers

Paul Bosse (RMT)
bosse@ludenhoff.nl


Herman de Jonge (RMT)
jonge@ludenhoff.nl


Hallie & Van Klooster Makelaardij

Frederik Hendrikstraat 84
1052HX Amsterdam

Medewerkers

Janny Stappers (KRMT)
janny@hallie-vanklooster.nl


Barbara de Rijk (KRMT)
barbara@hallie-vanklooster.nl


Lida Reiff (ARMT)
lida@hallie-vanklooster.nl


Annemiek van der Wielen (RMT)
annemiek@hallie-vanklooster.nl