Smitstraat 43 2

1092 XS, AMSTERDAM

Kenmerken


Woningoppervlakte50 m²Vraagprijs€ 425.000Status23-6-2025EnergielabelCTypeappartementAantal verdiepingen1Aantal kamers2Slaapkamers1Inhoud167 m³Buitenoppervlakte4 m²

Omschrijving


Welkom in dit charmante appartement op de tweede verdieping aan de Smitstraat 43-2 in Amsterdam. Met een woonoppervlakte van 50 m² en een lekker balkon is deze woning een ideale plek voor starters of een stel dat op zoek is naar een knus en sfeervol thuis in een gezellige buurt. De woning beschikt daarnaast over een berging op de begane grond én de erfpacht is eeuwigdurend afgekocht.

Indeling
Dit karakteristieke pand heet je welkom via het trappenhuis, waarna je bij binnenkomst de kleine hal binnenstapt waar je je jas kan ophangen. De hal biedt toegang tot de slaapkamer, badkamer en woonruimte. Aan de voorzijde bevindt zich de lichte woonkamer met een eetkamer. Door de grote ramen en de mooie groene boom die schuin te zien is vanuit appartement, valt er veel natuurlijk licht naar binnen. Een ander groot pluspunt is het vrije en groene uitzicht op de Majubastraat die je hebt vanuit de woonkamer. 

Via de woonkamer bereik je de moderne en stijlvolle keuken. Deze is strak afgewerkt en van alle gemakken voorzien, met de benodigde inbouwapparatuur en voldoende opbergruimte. Klaar met koken? Via de keuken bereik je het balkon waar je lekker kan dineren.

Het appartement heeft 1 ruime slaapkamer en deze bevindt zich aan de achterzijde wat zorgt voor een rustige plek. De kamer is zo ingedeeld dat er genoeg ruimte is om een werkplek te creëren en voor een opbergkast. Via de slaapkamer heb je overigens ook toegang tot het balkon, een heerlijke plek om 's ochtends je dag te starten met een kopje koffie.

De badkamer is compact en praktisch ingericht met een douche, toilet en wasmachineaansluiting. 

Erfpacht
Goed nieuws: de erfpacht is eeuwigdurend afgekocht. Dit biedt veel gemak en financiële zekerheid voor de nieuwe eigenaar.

Omgeving en bereikbaarheid
De Smitstraat ligt in de gezellige Transvaalbuurt in Amsterdam-Oost. De omgeving biedt vele voorzieningen en ligt precies tussen het Oosterpark en Park Frankendael. Voor een lekker broodje en kopje koffie in de ochtend is Rumbaba een leuke plek. Verder vind je op loopafstand het Beukenplein, dat bekendstaat om gezellige cafés en restaurants, zoals Bar Bukowski en Maxwell Café. Voor ontspanning in het groen is Park Frankendael perfect, een prachtige plek waar je kunt wandelen, sporten, de beroemde Pure Markt kunt bezoeken en heerlijk kan eten bij Restaurant De Kas. 

Wat betreft bereikbaarheid is de ligging ideaal. In de directe omgeving bevinden zich zowel Station Muiderpoort als Station Amstel. Vanaf Amstelstation kun je gemakkelijk binnen én buiten de stad reizen, dankzij het uitgebreide trein-, metro- en busnetwerk. Daarnaast zijn de uitvalswegen naar de A10 en andere hoofdwegen goed bereikbaar, terwijl het centrum van Amsterdam ook binnen handbereik is.

BIJZONDERHEDEN
- Woonoppervlakte 50 m2 (NEN2580-rapport aanwezig);
- Bouwjaar 1915;
- Erfpacht afgekocht (eeuwigdurend);
- Gezellig balkon grenzend aan keuken en slaapkamer;
- Gemeentelijk monument;
- Servicekosten €206,54 per maand;
- Berging op de begane grond;
- Centrale ligging en goede bereikbaarheid;
- Standaard ouderdomsclausule van toepassing;
- Oplevering in overleg;

INTERESSE?


NEEM CONTACT OP!

Hoekstra & Van Eck Makelaars Amsterdam Centrum


Westeinde 10

1017 ZN, AMSTERDAM

020-6241214

amsterdam1@hoekstraenvaneck.nl

WONING OP DE KAART

IK HEB INTERESSE!

DE MVA IS ER VOOR JOU

HEB JIJ AL EEN AANKOOPMAKELAAR?


Het kopen van een woning in Amsterdam doe je met een aankoopmakelaar.

Vind een aankoopmakelaar

SOORTGELIJKE WONINGEN IN JOUW MAILBOX?


Altijd als eerste op de hoogte van nieuw aanbod. Maak een zoekprofiel aan!

Maak een zoekprofiel aan

WAAR AAN TE DENKEN BIJ FINANCIERING?


Waarom je je laat adviseren door experts bij de aankoop van jouw woning.

Over financiering