1071 EE, AMSTERDAM
PIETER DE HOOCHSTRAAT 3-2
Fantastisch breed bovenhuis (ca. 7 meter) van circa 200 m² op een toplocatie vlak bij het Museumplein. Dit lichte bovenhuis met hoge, fraai bewerkte plafonds is verdeeld over meerdere verdiepingen en heeft een doordachte indeling met een royale kamer en suite, moderne keuken, vier slaapkamers, een badkamer, een aparte wc en een heerlijk dakterras.
Het pand bestaat uit een dubbel beneden en een dubbel bovenhuis met een gezamenlijke entree. Dankzij de dakramen is het trappenhuis heerlijk licht. De leefruimte beschikt over een robuuste houten vloer, een open haard en dubbele erkerramen aan de voorzijde. De moderne keuken ligt aan de achterzijde en geeft toegang tot een balkon. De ligging is ideaal: in een rustige straat, maar met alles wat Amsterdam te bieden heeft binnen handbereik. Op loopafstand bevinden zich de grote musea, de grachtengordel, de Van Baerlestraat én de Albert Cuypmarkt.
Locatie
Gelegen in het geliefde Museumkwartier (Oud-Zuid), bekend om zijn karakteristieke bouwstijl en groene straten. In de nabije omgeving vindt u alle denkbare voorzieningen, van kwaliteitswinkels en supermarkten (Albert Heijn op het Museumplein) tot uitstekende cafés en restaurants. Culturele instellingen zoals het Van Gogh Museum, Rijksmuseum en Stedelijk Museum liggen op wandelafstand, evenals het Concertgebouw en chique winkelstraten als de Van Baerlestraat, Beethovenstraat en PC Hooftstraat. Het Vondelpark biedt een groene oase dichtbij huis. Uitstekende verbindingen met het openbaar vervoer en de ringweg maken dit een bijzonder goed bereikbare locatie.
Indeling
Entree op de begane grond via een eigen voordeur. Trap naar de tweede verdieping: overloop met toegang tot zowel de zit- en eetkamer als de keuken. De keuken is modern uitgevoerd, voorzien van inbouwapparatuur en biedt toegang tot het balkon.
De leefruimte is verdeeld in twee delen: aan de voorzijde een charmante zitkamer met dubbele erker en open haard; aan de achterzijde een ruime eetkamer, grenzend aan de keuken.
Derde verdieping: overloop, drie (slaap)kamers met centraal gelegen badkamer voorzien van daglicht. De badkamer is uitgerust met een dubbele wastafel, inloopdouche en wc. Daarnaast is er op de overloop nog een aparte wc. Dakramen aan de zijkant zorgen voor extra lichtinval.
Zolderverdieping: bereikbaar via een vaste trap. Hier bevindt zich een vierde kamer aan de voorzijde, met aan de achterzijde de stookruimte en een berging. Vanuit deze verdieping is er directe toegang tot het fraai aangelegde dakterras.
Bijzonderheden
- Woonoppervlakte ca. 199 m² (conform NEN-2580 meetrapport)
- Bouwjaar: 1914
- Plafondhoogte bijna 3 meter
- Mogelijkheid tot herstel van originele loggia bij de living
- Kleine VvE bestaande uit 2 leden, in eigen beheer
- VvE-bijdrage: € 300 per maand; kaspositie ca. € 10.000
- Eigendomssituatie: voortdurend recht van erfpacht, canon € 565,50 (2025)
- Overstap naar eeuwigdurende erfpacht na 31 januari 2037 onder gunstige voorwaarden geregistreerd
- Goed onderhouden woning
- Oplevering in overleg
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Koper heeft zijn eigen onderzoek plicht naar alle zaken die voor hem of haar van belang zijn. Met betrekking tot deze woning is de makelaar adviseur van verkoper. Wij adviseren u een deskundige (NVM-)makelaar in te schakelen die u begeleidt bij het aankoopproces. Indien u specifieke wensen heeft omtrent de woning, adviseren wij u deze tijdig kenbaar te maken aan uw aankopend makelaar en hiernaar zelfstandig onderzoek te (laten) doen. Indien u geen deskundige vertegenwoordiger inschakelt, acht u zich volgens de wet deskundige genoeg om alle zaken die van belang zijn te kunnen overzien. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.
Von Poll Real Estate
De Lairessestraat 51
1071 NT, AMSTERDAM
Het kopen van een woning in Amsterdam doe je met een aankoopmakelaar.
Vind een aankoopmakelaar
Altijd als eerste op de hoogte van nieuw aanbod. Maak een zoekprofiel aan!
Maak een zoekprofiel aan
Waarom je je laat adviseren door experts bij de aankoop van jouw woning.
Over financiering