Nassaukade 320 1

1052 EA, AMSTERDAM

Kenmerken


Woningoppervlakte78 m²Vraagprijs€ 550.000Status22-6-2025EnergielabelCTypeappartementAantal verdiepingen1Aantal kamers3Slaapkamers2Inhoud262 m³Buitenoppervlakte6 m²

Omschrijving


* Drie-kamer-appartement (78m²) met balkon (6m²) op de eerste verdieping en berging (7m²) op de vierde verdieping.
* Eigen straatdeur bovenaan de portiektrap.
* Fraai pand uit 1897, met mooie, originele elementen, in 2013 met vergunning gesplitst. Professionele VvE.
* Op de grens van Oud-West en de binnenstad (Jordaan) ter hoogte van Kinkerstraat en Elandsgracht.

* Vrij en ruim uitzicht aan de voorzijde én de achterzijde.
* De achterzijde met balkon is zeer zonnig door ligging op het Westen-Zuidwesten en heeft ruim uitzicht en veel privacy doordat de achterbuurpanden ver weg liggen.

* Erfpacht is afgekocht tot eind 2054. Overstap naar eeuwige erfpacht is met gunstige voorwaarden aangevraagd.
* De erfpacht kan nog een paar weken eeuwigdurend worden afgekocht voor € 23.000,-!!!

Achter de straatdeur ligt een tochtportaal en hal. Links van die hal liggen de drie kamers, rechts van de hal zijn de wc, de badkamer en een grote kast met de wasmachine- aansluiting. Aan het einde van de hal is de keuken. Vanuit de keuken en de kamer daarnaast is het balkon aan de achterzijde bereikbaar, met zomers zon vanaf 12:30 tot 20:00 uur. Op de vierde verdieping heeft het appartement een eigen berging, bereikbaar via de rechter portiekdeur en het trappenhuis.

De Nassaukade 320-1 ligt op de grens van Oud-West en de Jordaan (Binnenstad). Ter hoogte van de Kinkerstraat en de Elandsgracht. Leuke winkels en supermarkten zijn om de hoek, net als allerlei gezellige, betaalbare restaurants, cafés en hotspots (zoals Waterkant en De Hallen). Het Westerpark én Vondelpark dichtbij. Uitstekend bereikbaar met OV zoals directe buslijnen naar Schiphol en Zandvoort, en met de auto.

INTERESSE?


NEEM CONTACT OP!

De Groot & Compagnons v.o.f.


Amstelveenseweg 104

1075 XJ, AMSTERDAM

020-6464796

info@degrootencompagnons.nl

Wij hebben voldoende reacties binnen en gaan deze nu verder verwerken


Heb je al op deze woning gereageerd? Zorg dan dat jouw voorinschrijving voltooid is, zodat je kans maakt op een bezichtiging. Helaas kunnen we niet iedereen uitnodigen.

Maak een zoekprofiel aan!

WONING OP DE KAART

Ik heb interesse!

Deze woning is erg populair. Voor deze woning zijn al voldoende contactaanvragen binnengekomen, je kunt daarom niet meer reageren op deze woning.

Maak een zoekprofiel aan!

DE MVA IS ER VOOR JOU

HEB JIJ AL EEN AANKOOPMAKELAAR?


Het kopen van een woning in Amsterdam doe je met een aankoopmakelaar.

Vind een aankoopmakelaar

SOORTGELIJKE WONINGEN IN JOUW MAILBOX?


Altijd als eerste op de hoogte van nieuw aanbod. Maak een zoekprofiel aan!

Maak een zoekprofiel aan

WAAR AAN TE DENKEN BIJ FINANCIERING?


Waarom je je laat adviseren door experts bij de aankoop van jouw woning.

Over financiering