1016 CR, AMSTERDAM
LEIDSEGRACHT 72 (HEEL PAND)
Prachtig Rijksmonumentaal grachtenpand (GO 287m2 en 72m2 overige ruimte) uit 1666, verdeeld over 5 verdiepingen met een kleine patio en een vliering, gelegen aan de Leidsegracht t.o. het nieuwe Rosewood Hotel. Het pand is in 1958 grondig gerenoveerd (inclusief nieuwe fundering).
Indeling:
Entree op de bel-etage: hal, toilet, woonkamer (voorzijde) met hoog plafond een marmeren schouw, grote woonkeuken aan de achterzijde met toegang tot de patio en het souterrain.
Souterrain:
Achterzijde: ruime (hobby)kamer en berging. Voorzijde (via trappenhuis): toegang/entree naar de straat, één ruimte met keukenblok, grote berging en stookruimte.
Entresol en 1e verdieping: Via de woonkamer bereikt u middels een wenteltrap de entresol aan de voorzijde (met airco). Via het entresol en het trappenhuis toegang tot een slaapkamer aan de achterzijde met een badkamer v.v. ligbad, wastafel, toilet en douche.
2e Verdieping: prachtige slaapkamer aan de grachtenzijde en een ruime slaapkamer aan de achterzijde met toilet.
3e Verdieping: één grote kamer met een kitchenette en een badkamer v.v. toilet en douchehoek. Via een luik is de (berg-) vliering bereikbaar met een raamluik voor o.a. de vlaggenmast.
Bijzonderheden:
- Mogelijkheid tot aankoop garage in de Lange Leidsedwarsstraat 2
- Rijksmonument uit 1666
- Nieuwe fundering (1958)
- Oplevering kan spoedig
- Voorbehoud gunning verkoper(s)
- Boedelnotaris: Notariskantoor Meijer
De Groot & Compagnons v.o.f.
Amstelveenseweg 104
1075 XJ, AMSTERDAM
Het kopen van een woning in Amsterdam doe je met een aankoopmakelaar.
Vind een aankoopmakelaar
Altijd als eerste op de hoogte van nieuw aanbod. Maak een zoekprofiel aan!
Maak een zoekprofiel aan
Waarom je je laat adviseren door experts bij de aankoop van jouw woning.
Over financiering