



1060 LS, AMSTERDAM
Hou je niet van klussen en wil je het liefst direct intrekken, schoenen uit, meubels neerzetten en de voeten omhoog? Dan is dit strak afgewerkte appartement precies wat je zoekt. Gelegen in een rustige, groene buurt in De Aker, biedt dit verzorgde vierkamerappartement alles wat je nodig hebt. Met een zonnig balkon, drie ruime slaapkamers en een moderne open keuken met overvloedig daglicht, is dit een woning waar je je direct thuis voelt. Dankzij de fijne indeling en de lichte ruimtes is dit appartement ideaal voor zowel gezinnen als expats die van ruimte, comfort en een instapklaar thuis houden.
I N D E L I N G
Begane grond
De entree van het appartement bevindt zich op de eerste etage. Vanaf hier leidt een privé trapopgang naar de tweede etage, waar de lichte en ruime woonkamer is gesitueerd. Deze privé trap zorgt niet alleen voor extra privacy, maar geeft ook een prettig gevoel van een eigen, zelfstandige woonruimte.
In de centrale hal op de eerste etage bevinden zich de meterkast en een gezamenlijke CV-ruimte, welke wordt gedeeld door drie appartementen. Deze centrale voorzieningen zijn overzichtelijk en goed bereikbaar, waardoor onderhoud en service eenvoudig kunnen worden uitgevoerd.
Eerste verdieping
De ruime woonkamer is voorzien van een fraai raampartij en biedt toegang tot het heerlijke balkon op het zuidwesten. De aangrenzende berging biedt de mogelijkheid voor het plaatsen van de wasmachine.
Het zwarte luxe keukenblok is voorzien van een marmerlook hardstenen werkblad en veel praktische bergruimte in de laden en kasten. Daarnaast beschikt het over een 4-pits inductieplaat (Whirlpool) met een zwarte afzuigkap (Zanussi), koelkast met vriesgedeelte, een vaatwasser, combioven, spoelbak en close-in boiler.
Vanuit de woonkamer heeft u toegang tot de hal waar zich een fijn separaat toilet bevindt met een fontein, de riante badkamer en de eerste slaapkamer.
De luxe badkamer beschikt over een ligbad met een handdouche, een douche en 2 wastafelmeubels met een spiegel en verlichting tegenover elkaar opgesteld.
De eerste slaapkamer is voorzien van een grote raampartij met vrij uitzicht.
Tweede verdieping
De derde etage is bereikbaar via de trapopgang in de woonkamer. Op deze verdieping bevinden zich twee ruime en prettig ingedeelde slaapkamers.
De slaapkamer aan de voorzijde valt direct op door het hoge plafond en de woningbrede raampartij, waardoor er veel natuurlijk licht binnenvalt. Daarnaast zorgt een lichtkoepel voor extra daglicht en een aangename frisse sfeer, wat deze kamer bijzonder richt en ruimtelijk maakt. Door deze prettige hoogte is hier tevens voldoende ruimte voor een hoogslaper/slaapvide. De tweede slaapkamer ligt aan de achterzijde en beschikt eveneens over een fraaie raampartij. In deze kamer is bovendien het vloerverwarmingssysteem geplaatst, wat zorgt voor een comfortabele warmteverdeling.
L O C A T I E
De Hebridenlaan ligt in de gewilde, kindvriendelijke wijk De Aker. De wijk is ruim opgezet, rijk aan groen en voorzien van meerdere speelplaatsen. Langs de dijk loopt een prachtige wandel- en hardlooproute waar u heerlijk kunt genieten van de omgeving.
Op loopafstand ligt winkelcentrum De Dukaat aan het Ecuplein. Hier vindt u alle dagelijkse voorzieningen, zoals een supermarkt, bakker, slager, drogisterij, kaaswinkel, viswinkel, bloemenzaak en stomerij. Ook een gezondheidscentrum en apotheek zijn hier gevestigd, daarnaast zijn er in de wijk diverse basisscholen en kinderopvanglocaties aanwezig. In de nabije omgeving vindt u bovendien winkelcentrum Dijkgraafplein, de winkelstraten Pieter Calandlaan en het uitgebreide winkelcentrum Osdorpplein met vele bekende winkels. Op het Osdorpplein bevinden zich ook theater Meervaart en verschillende gezellige eetgelegenheden. Daarnaast is de locatie ideaal voor gezinnen met kinderen: aan de ene kant van de straat bevindt zich een kinderopvang, en aan de andere kant ligt de basisschool. De buurt is tevens bijzonder rustig, zo rustig dat je ’s nachts gerust met open ramen kunt slapen.
En moet je regelmatig buiten Amsterdam zijn voor werk, of beschik je over een auto, dan is dit appartement extra aantrekkelijk: je hebt namelijk zelfs een gratis parkeerplek voor de deur.
Recreatiemogelijkheden vindt u eveneens dicht bij huis. Het fraaie Sloterpark en de Sloterplas liggen op loopafstand en zijn ideaal voor wandelen, hardlopen, watersporten of een drankje op een terras aan het water. De strandjes aan het Nieuwe Meer zijn met de fiets goed bereikbaar. In het groene stadsdeel Nieuw-West liggen verder Natuurpark Vrije Geer, het Kasteelpark, de Tuinen van West en het Rembrandtpark. Ook de Oeverlanden en het Amsterdamse Bos zijn per fiets eenvoudig te bereiken. In de omgeving vindt u daarnaast diverse sportscholen, sportverenigingen en het Sloterparkbad.
Met de fiets of tramlijn 1 bereikt u binnen een half uur het centrum van Amsterdam. Met de auto bent u binnen enkele minuten op de A4, A5, A9 of A10. Thuis aangekomen parkeert u gemakkelijk op uw eigen parkeerplaats of voor de deur.
Kortom: wonen op de Hebridenlaan betekent genieten van een groene, ruim opgezette en kindvriendelijke omgeving, terwijl alle stedelijke voorzieningen binnen handbereik zijn.
W A T U O O K W I L T W E T E N
- Keurig onderhouden appartement, bestaande uit 2 woonlagen met balkon op het zuidwesten
- Woonoppervlakte circa 79,20 m² (conform meetrapport)
- Energielabel B
- Keurige open keuken met inbouwapparatuur
- Moderne badkamer met ligbad en douche
- Warmwatervoorziening middels elektrische boilers
- CV ketel Intergas HRE / vloerverwarming
- Mechanische ventilatie
- Servicekosten €211,-
- Daarnaast zijn nutsvoorzieningen ook via de VVE geregeld: elektra €135, gas €90,- water €25,- pm
- Erfpacht afgekocht tot 1 februari 2049
- Bouwjaar 2003, vernieuwbouw 2019/ 2020
- Erfpacht afgekocht tot 1 februari 2049
- Glad gestucte wanden en plafonds
- Eigen parkeerplek bij de woning
- Oplevering in overleg/kan snel
Kortom: een instapklare en fijne bovenwoning in een rustige omgeving die het bezichtigen waard is!
Moerland Real estate agency B.V.
Tussenmeer 286
1069DZ, AMSTERDAM
)
Buying a home in Amsterdam is done with a buying agent.
Find a buying agent
)
Always the first to know about new offers. Create a search profile!
Create a search profile