1012 XK, AMSTERDAM
Wat een perfect appartement! Het beste van twee werelden, een rijksmonument van buiten en modern van binnen met een energielabel A!
Het complex is in de jaren 90 totaal verbouwd, waarbij meerdere panden zijn samengevoegd met een gemeenschappelijke entree.
De woning heeft twee ruime slaapkamers, een moderne keuken en badkamer en biedt een echt Amsterdams uitzicht richting het Spui.
Indeling:
De gemeenschappelijke entree is op de Voetboogstraat. U komt hier binnen in een hal en van waaruit u het trappenhuis kunt bereiken.
De woning ligt op de tweede verdieping. U bereikt de entree van de woning via het gemeenschappelijke terras. Dit terras wordt gedeeld met twee andere appartementen. In het voorjaar en de zomer heeft u hier ochtend zon. Een perfecte plek voor een kop koffie dus!
U komt het appartement binnen in een hal. Deze verdeelt de woning in twee helften.
Aan de linkerzijde zijn de twee slaapkamers met in het midden de badkamer. Deze is modern en beschikt over een toilet, wastafel en een ruime inloopdouche.
De eerste slaapkamer grenst aan het terras en de tweede slaapkamer ligt aan de straatzijde. In deze kamer is extra dik drielaags dubbel glas geplaatst.
De rechterzijde van het appartement ligt enkele treden lager dan de linkerzijde en wordt geheel in beslag genomen door de woonkamer met open keuken. Deze ruimte is ongeveer 40 vierkante meter groot!
Het zitgedeelte is aan de straatzijde en de open keuken aan de terraskant. De keuken is modern en beschikt over inbouw apparatuur.
In de keuken is verder nog een interne bergruimte, waar de aansluiting voor de wasmachine is en de CV-ketel hangt.
Bijzonderheden:
- Gelegen op eigen grond (dus geen erfpacht!)
- Oorspronkelijk bouwjaar midden 18e eeuw
- Hele complex totaal gerenoveerd in 1990
- Rijksmonument
- Woning intern vernieuwd in 2022
- Gelegen op de tweede verdieping aan de voorzijde
- Twee goede slaapkamers
- Gemeenschappelijk terras (gedeeld met twee buren)
- Moderne badkamer en keuken
- Actieve en professioneel bestuurde VVE, bestaande uit drie panden aan de Voetboogstraat, eentje aan de Kalverstraat en een aan het Spui
- Maandelijkse servicekosten bedragen € 122,-
- Buitenzijde geschilderd in najaar 2024
- Dubbel glas
- CV-ketel uit 2021
- Energielabel A
- WOZ waarde € 643.000,- (belastingjaar 2024)
Omgeving:
De Voetboogstraat loopt van het Spui naar de Heiligeweg, parallel aan de Kalverstraat midden in het bruisende centrum van de stad.
Het is een klassiek Amsterdams straatje met een mix van horeca, kleine winkels en gebouwen van de Universiteit van Amsterdam.
Op korte loopafstand treft een enorm aanbod aan restaurants, cafés, en koffiezaken. De Kalverstraat, Negen Straatjes en Koningsplein bieden een mooie mix van grote warenhuizen, specialistische kleine winkels en allerhande modewinkels.
De bereikbaarheid met openbaar vervoer is uitmuntend. Op 100 meter afstand ligt metrohalte Rokin van de Noord-Zuidlijn, waarmee u binnen 5 minuten op het Centraal Station of midden in de Pijp bent.
Verder zijn aan het Rokin en op het Koningsplein haltes van de tramlijnen 2, 4, 12 en 14 die het centrum van de stad verbinden met alle buitenwijken en het Centraal Station.
Dokter makelaars
Derde Helmersstraat 30
1054 BH, AMSTERDAM
Het kopen van een woning in Amsterdam doe je met een aankoopmakelaar.
Vind een aankoopmakelaar
Altijd als eerste op de hoogte van nieuw aanbod. Maak een zoekprofiel aan!
Maak een zoekprofiel aan
Waarom je je laat adviseren door experts bij de aankoop van jouw woning.
Over financiering