Marowijnestraat 14 2

1058 VS, AMSTERDAM

Kenmerken


Woningoppervlakte67 m²Vraagprijs€ 600.000Status3-7-2025EnergielabelATypeappartementAantal verdiepingen2Aantal kamers4Slaapkamers2Inhoud216 m³Buitenoppervlakte7 m²

Omschrijving


Aan charme geen gebrek in dit compleet gerenoveerde en perfect ingedeeld 3- kamer appartement met balkon, berging, dakterras en afgekochte erfpacht (t/m 2062)!

Dit huis voldoet aan alle moderne eisen van de woningmarkt. Een geweldige indeling met twee gelijkwaardige slaapkamers, een ruime lichte woonkamer met open keuken, luxe badkamer en een aparte wc. De strak gestucte en charmant geschilderde wanden met de mooie eikenhouten vloer door het gehele appartement stralen een warme luxe uit waardoor je je meteen thuis voelt! Een mooi energielabel A, het fijne balkon, de ruime berging en dakterras maken het helemaal af.
De woning ligt in een rustige zijstraat van de Hoofdweg midden in de populaire Baarsjes.
De woning is hoogwaardig gerenoveerd, je kan er zo in.

Indeling
Hal/entree met meterkast; riante woonkamer met dubbele deuren naar het balkon; luxe open keuken met granieten aanrechtblad, gaskookplaat, afzuigkap, koelkast met vriesvak en combi-oven/magnetron; 2 ruime slaapkamers voorzien van op maat gemaakte vaste kastenwanden; apart toilet met fonteintje; moderne badkamer met ligbad, inloopdouche, badkamermeubel met wastafel, designradiator, wasmachine- en drogeraansluiting en mechanische ventilatie; balkon op het oosten. Op de bovenste verdieping van het pand bevindt zich een eigen berging (5m2) met toegang tot het zonnige dakterras.

Omgeving
De woning ligt in een groene en rustige omgeving in het mooiste deel van de gewilde buurt de Baarsjes in stadsdeel West. Alle winkels voor uw dagelijkse en niet-dagelijkse boodschappen liggen op loopafstand, zo vindt u op slechts 400 meter van de woning 3 grote supermarkten (Albert Heijn, Jumbo en Lidl) en in de directe omgeving vindt u diverse winkelstraten als de Kinkerstraat, Overtoom, Jan Pieter Heijestraat, Jan Evertsenstraat en de Amstelveenseweg. Deze omgeving kenmerkt zich verder door de vele restaurants, cafés, koffietentjes en hotspots, zoals Café Edel, De Foodhallen, Gent aan de Schinkel, Cafe Cook, Oslo Beers en Schinkelhaven.
Het Vondelpark en het Rembrandtpark liggen op loopafstand en binnen enkele fietsminuten staat u in hartje Centrum en op de Zuidas. De woning is goed bereikbaar met het openbaar vervoer (tram/bus) en met de auto heeft u een snelle aansluiting met de uitvalswegen en de Ring A10. Uw auto kunt u voor de deur parkeren, er geldt op dit moment een wachttijd van drie maanden voor een parkeervergunning (www.amsterdam.nl/parkeren).

Bijzonderheden:
• Woonoppervlakte van ca. 67 m2 (NEN gemeten);
• Energielabel A
• Twee ruime slaapkamers voorzien van inbouwkasten
• Balkon
• Ruime berging in de bovenbouw met dakterras
• Toplocatie;
• Erfpacht afgekocht tot 31 augustus 2062.
• Actieve en professioneel beheerde VVE inclusief een MJOP. Bijdrage € 170,75 per maand

INTERESSE?


NEEM CONTACT OP!

Von Poll Real Estate


De Lairessestraat 51

1071 NT, AMSTERDAM

020-2159988

info@von-poll.nl

WONING OP DE KAART

IK HEB INTERESSE!

DE MVA IS ER VOOR JOU

HEB JIJ AL EEN AANKOOPMAKELAAR?


Het kopen van een woning in Amsterdam doe je met een aankoopmakelaar.

Vind een aankoopmakelaar

SOORTGELIJKE WONINGEN IN JOUW MAILBOX?


Altijd als eerste op de hoogte van nieuw aanbod. Maak een zoekprofiel aan!

Maak een zoekprofiel aan

WAAR AAN TE DENKEN BIJ FINANCIERING?


Waarom je je laat adviseren door experts bij de aankoop van jouw woning.

Over financiering