



2011 TD, HAARLEM
Heerlijk licht 3-kamer appartement op de bovenste etage! Instapklaar, twee slaapkamers, open keuken en moderne badkamer. Waar? Op een toplocatie: De Koningstraat (voetgangersgebied) ligt in de bruisende binnenstad van Haarlem, te midden van winkels, restaurants, cafés en musea. Bus 300 naar Schiphol stopt aan het begin van de straat of met 5 minuten fietsen sta je op het NS-station.
Kant en klaar, modern en eigentijds wonen in hartje centrum! Dat kan in dit strakke 3-kamer appartement op de derde en tevens hoogste etage. De sfeervolle en fraaie bovenwoning heeft twee ruime slaapkamers en is voorzien van een moderne keuken en badkamer, de authentieke details zoals de paneeldeuren en de dakspanten zijn bewaard gebleven. De lichte woning heeft diverse raampartijen en in de woonkamer is een daklicht geplaatst waardoor er een geweldige lichtinval is. Vanuit de woonkamer is er prachtig uitzicht over de historische Haarlemse binnenstad.
De locatie is perfect! Midden in het centrum met zijn leuke winkelstraatjes, goede restaurants en het uitgaansleven om de hoek, evenals De Toneelschuur, de Stadsschouwburg, de Philharmonie en meerdere musea. Ook ben je lopend zo in Nederlands oudste stadsbos “de Haarlemmerhout” en met 20 minuten fietsen sta je op het strand van Bloemendaal.
Goed om te weten:
* Bouwjaar 1880
* Woonoppervlakte 78m²
* Zo te betrekken en fantastisch licht appartement
* Voorzien van dubbel glas
* Moderne keuken
* Badkamer voorzien van elektrische vloerverwarming
* Geweldige ligging
* Parkeren via parkeervergunning
* Actieve VvE servicekosten € 150,= per maand
* Voor indeling en maten zie kleurenplattegronden
* Oplevering in overleg
Parterre:
Entree, brievenbussen en intercom, trappenhuis naar..
Derde Verdieping:
Entree, riante en lichte woonkamer met daklicht en open keuken, vernieuwd in 2011 en voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een 5 pits gasfornuis, afzuigkap en vaatwasser, halletje met toegang naar badkamer voorzien van douche, toilet en wastafel, 2 slaapkamers waarvan één met vaste kast.
Mooijekind Vleut Makelaars Haarlem
Gedempte Oude Gracht 124
2011GX, HAARLEM
)
Het kopen van een woning in Amsterdam doe je met een aankoopmakelaar.
Vind een aankoopmakelaar
)
Altijd als eerste op de hoogte van nieuw aanbod. Maak een zoekprofiel aan!
Maak een zoekprofiel aan
)
Waarom je je laat adviseren door experts bij de aankoop van jouw woning.
Over financiering