1062 DJ, AMSTERDAM
Prachtig appartement in Overtoomse Veld
Op zoek naar een woning die stadse voorzieningen combineert met een strakke afwerking? Dit appartement in Overtoomse Veld is de ideale keuze voor senioren, een een-/tweepersoonshuishouden of jonge gezinnen. Hier geniet je van het beste dat Amsterdam te bieden heeft en kom je thuis in een perfecte woonomgeving van bijna 100 m².
Indeling
Bij binnenkomst in het appartement word je verwelkomd door een lichte woonkamer die door de hoekligging een fijne ruimte biedt. De open woonkeuken is ideaal voor elke kookliefhebber, compleet met inbouwapparatuur. Vanuit de ruime woonkamer heb je toegang tot het royale balkon op het zonnige zuidwesten, perfect voor lange zomerdagen. Verder zijn er twee ruime slaapkamers. De badkamer is een waar genot met een ruime inloopdouche, ligbad en een wastafelmeubel. Verder heb je in de kelder van het gebouw nog een berging.
Energielabel en VVE
Met energielabel C is het appartement goed geïsoleerd, waardoor je lagere energiekosten hebt.
Vereniging van eigenaren
Met een prijs van €237,65 per maand is het een redelijk bedrag. Hierdoor is het een gezonde en actieve VVE die ervoor zorgt dat het onderhoud van het gebouw goed geregeld is.
Erpacht
De erfpacht is bovendien afgekocht tot 2047, wat op deze manier kosten en zorgen wegneemt. Daarna onder gunstige voorwaarden vastgezet.
Omgeving en bereikbaarheid
Gelegen nabij het Rembrandtpark, ideaal voor sport en ontspanning, en met supermarkten voor je dagelijkse boodschappen om de hoek. Oud-West, De Baarsjes en Oud-Zuid zijn per fiets binnen vijf minuten bereikbaar en het openbaar vervoer is uitstekend geregeld met station Lelylaan op loopafstand. De A10 ligt op enkele minuten rijden, waardoor je snel op bestemming bent.
Bijzonderheden:
- Woonoppervlak 96 m² (nen-2580 meetrapport aanwezig);
- Bouwjaar 1998;
- Energielabel C;
- Lift aanwezig (renovatie in het afgelopen jaar);
- Woonkeuken met inbouwapparatuur;
- Strakke afwerking;
- Zonnig balkon op het zuidwesten;
- Twee ruime slaapkamers;
- Actieve en gezonde VVE;
- Servicekosten €237,65 per maand;
- Erfpacht eeuwigdurend afgekocht;
- Externe berging in onderbouw;
- Goede bereikbaarheid dankzij Station Lelylaan en A10;
- Gelegen nabij Rembrandtpark;
- Oplevering in overleg;
- Niet zelf-bewoningsclausule;
Hoekstra & Van Eck Makelaars Amsterdam Centrum
Westeinde 10
1017 ZN, AMSTERDAM
Het kopen van een woning in Amsterdam doe je met een aankoopmakelaar.
Vind een aankoopmakelaar
Altijd als eerste op de hoogte van nieuw aanbod. Maak een zoekprofiel aan!
Maak een zoekprofiel aan
Waarom je je laat adviseren door experts bij de aankoop van jouw woning.
Over financiering