Goeman Borgesiuslaan 36

1412 CE, NAARDEN

Kenmerken


Woningoppervlakte116 m²Vraagprijs€ 785.000Status9-5-2025EnergielabelFTypehuisAantal kamers4Slaapkamers3Perceeloppervlakte241 m²Inhoud502 m³Buitenoppervlakte9 m²

Omschrijving


Aan de rustige Goeman Borgesiuslaan en midden in het populaire Ministerparkkwartier bieden wij u deze goed onderhouden uitgebouwde hoekwoning aan met oprit, aangrenzende garage en ruime achtertuin gelegen op het westen. De woning ligt zeer gunstig t.o.v. winkels, basisscholen, kinderopvang, sportaccommodatie, NS-station Naarden-Bussum, natuurgebied "het Naardermeer" en uitvalswegen naar A-1 en A-6.

Indeling:

Begane grond: entree, hal met garderobe en meterkast, kelderkast en modern toilet. Het huis heeft een uitgebouwde woonkamer met openslaande deuren naar het terras, een moderne gashaard en een open keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur.

Eerste verdieping: overloop, royale slaapkamer aan de achterzijde met openslaande deuren naar het balkon en voorzien van inbouwkasten en airconditioning , royale badkamer met jacuzzi, dubbele wastafel, 2e toilet en douche. Goed formaat slaapkamer aan de voorzijde.

Tweede verdieping: de zolder heeft een fraaie grote dakkapel aan de achterzijde waardoor er een heerlijk lichte slaapkamer is ontstaan. Op zolder bevinden zich tevens de c.v.-ketel en de aansluitingen voor wasmachine en droger.

De woning heeft een eigen oprit en een aangebouwde garage met ruime vliering voorzien van een elektrisch bedienbare toegangsdeur.

Enkele bijzonderheden:
• Vrije ligging aan zowel de voorzijde als de achterzijde
• De woning verkeert in goede staat
• Zonnige besloten achtertuin op het westen met achterom
• Op loopafstand van de winkels aan de Mackaylaan
• Scholen, natuurgebied en NS-station zeer nabij
• Gehele woning is voorzien van strak gestucte muren
• Ruime zolder en naast de woning liggende garage
• Perceelgrootte 241m2

INTERESSE?


NEEM CONTACT OP!

WONING OP DE KAART

IK HEB INTERESSE!

DE MVA IS ER VOOR JOU

HEB JIJ AL EEN AANKOOPMAKELAAR?


Het kopen van een woning in Amsterdam doe je met een aankoopmakelaar.

Vind een aankoopmakelaar

SOORTGELIJKE WONINGEN IN JOUW MAILBOX?


Altijd als eerste op de hoogte van nieuw aanbod. Maak een zoekprofiel aan!

Maak een zoekprofiel aan

WAAR AAN TE DENKEN BIJ FINANCIERING?


Waarom je je laat adviseren door experts bij de aankoop van jouw woning.

Over financiering