



1171 CJ, BADHOEVEDORP
Strak en stoer gerenoveerd voormalig vierkamerappartement van 70 m² aan de Sloterweg 97-c in het centrum van Badhoevedorp
Dit ruime en zo te betrekken appartement op de 3e etage heeft 2 slaapkamers, 2 balkons, een vrijwel nieuwe keuken, een grote badkamer (2024) en een aparte wasruimte.
Dit heerlijke lichte en instapklare huis heeft een living van circa 32 m² bestaande uit een woonkamer met balkon en een zeer complete moderne open keuken met inbouwapparatuur. Vanuit de hal bereik je de twee fijne slaapkamers van circa 10 m² en 8 m². Er is een grote en recent vernieuwde badkamer (bijna 7 m²) in de voormalige keuken die is voorzien van een ruime inloopdouche, een dubbele wastafel met meubel en balkon. Vanuit de badkamer is er in de voormalige badkamer een handige berging met onder meer de aansluiting voor wasmachine/droger en de eigen cv-ketel. Deze lichte woning is voorzien van kunststof kozijnen met vrijwel overal dubbel glas en een aparte berging van circa 6 m² achter het gebouw. De VvE is actief, de servicekosten bedragen € 164,05 per maand.
Deze woning (bouwperiode 1960) is gelegen op eigen grond en beschikt over circa 70 m² gebruiksoppervlak wonen, dit is exclusief de externe bergruimte, zoals de (achter het gebouw gelegen) berging van circa 6 m² en exclusief de gebouw gebonden buitenruimte, zoals de balkons van circa 2 m² en 3 m² en heeft circa 235 m³ inhoud (zo goed als mogelijk opgemeten volgens de branche brede meetinstructies van de NVM waarvoor de Nen-2580 norm de basis vormt). Deze maten zijn indicatief. Voor deze woning is het energielabel E afgegeven.
Indeling
Parterre:
Entree, centrale hal met bellenbord met intercomsysteem, brievenbussen en het trappenhuis.
3e Verdieping:
Entree, ruime hal met intercom, meterkast en toilet, door het vele glas heeft het een lichte woonkamer van circa 32m² met tv-wand met sfeer openhaard en balkon aan de voorzijde en een moderne open keuken met diverse inbouwapparatuur, twee slaapkamers van circa 10 m² en 8,0 m², een badkamer van bijna 7 m² met inloopdouche, dubbele wastafel met meubel en balkon aan de achterzijde en met deur naar berging met opstelling cv en aansluitingen wasmachine/droger.
Berging:
Er is een losse berging aan de achterzijde van het gebouw van circa 6 m².
Ligging:
Het appartement is centraal gelegen in het centrum van Badhoevedorp in het winkelcentrum Lorentzplein met verschillende supermarkten, winkels, speciaalzaken en de markt op woensdag. Ook de overige voorzieningen zoals scholen, kinderopvang, sportfaciliteiten, horecagelegenheden, recreatiemogelijkheden en openbaar vervoer (waaronder de buslijnen 145 en 192 naar Schiphol of Amsterdam) en aansluitingen naar de diverse snelwegen (A4, A5, A9 en A10) zijn allemaal dichtbij gelegen. Parkeren kan gratis aan de achterzijde van het appartementencomplex, aan de voorzijde kan er met een parkeerschijf gratis voor maximaal 2 uur worden geparkeerd. Kortom een appartement dat ideaal is gelegen in een leuke buurt van Badhoevedorp.
Vereniging van eigenaren:
Het appartement is gelegen in een keurig onderhouden appartementencomplex, voorzien van kunststof kozijnen en dubbele beglazing, en maakt onderdeel uit van de "Vereniging Van Eigenaars Gebouw Sloterweg 87-121/Lorentzplein 1-30 Te Badhoevedorp ". Er is een gezonde en actieve VvE die professioneel wordt beheer door Newomij VvE Beheer. De servicekosten bedragen thans € 164,05 per maand.
Deze woning op de 3e etage aan de Sloterweg 97-c @Badhoevedorp is in de afgelopen twee jaar vrijwel volledig gemoderniseerd.
Heb je interesse om dit prachtige Turn-Key appartement te bezichtigen?
- Neem dan contact op met je eigen MVA- of NVM-makelaar
- Of doe dit direct online via de knop "Plan Afspraak" op onze site
- Of kies de knop "Vraag bezichtiging aan" op Funda
Wij laten je deze woning dan heel graag zien!
Afspraken
Onze bezichtigingen proberen we zoveel als mogelijk voor een bepaalde tijd in te plannen en zijn vrijwel altijd individueel. We verzoeken je dan ook op tijd te komen en de geplande tijd niet te overschrijden als er meerdere bezichtigingen ingepland zijn.
Mocht je verhinderd zijn dan vernemen we dat graag ruim van tevoren.
Bereid je goed voor op de bezichtiging. Alle relevante informatie is te vinden op onze website. Zo staat er onder het tabblad 'bijzonderheden' aanvullende informatie die niet op Funda wordt vermeld.
Wij adviseren je ook:
-de foto's goed te bekijken
-de plattegronden door te nemen
-een vragenlijstje mee te nemen naar de bezichtiging
Wij kijken ernaar uit jou te zien!
Vraagprijs: € 375.000 ,-- kosten koper
Kijk voor meer foto's, plattegronden en uitgebreide informatie op onze eigen site!
Op deze transactie zijn onze (verkoop)voorwaarden, algemene voorwaarden en de
voorwaarden van de NVM van toepassing, zie onze site.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar 1960
- Type Appartement
- Gebruiksoppervlak wonen circa 70 m²
- Servicekosten € 164,05 per maand
- Eigen grond
- Oplevering in overleg
- De volgende clausules zijn van toepassing en zullen in de koopakte worden opgenomen:
Meetinstructie / Bouwkwaliteit / Milieu / Asbest, zie ook de voorwaarden
- Bieden gaat via een digitaal biedlogboek (meer info bij bijzonderheden op onze eigen site)
Onkenhout Makelaars B.V.
Pa Verkuyl Avenue 8
1171EE, BADHOEVEDORP
)
Buying a home in Amsterdam is done with a buying agent.
Find a buying agent
)
Always the first to know about new offers. Create a search profile!
Create a search profile