



1022 LA, AMSTERDAM
Zomeravond. De zon zakt en je zit nog steeds buiten, met zicht op het park en water tussen het groen. Binnen blijft de woonkamer ruim, met plek voor een lange tafel en een aparte lees- of muziekkamer in een van de drie slaapkamers.
De indeling geeft vrijheid: een slaapkamer als rustige werkplek, een tweede die flexibel meebeweegt met je week en een derde om te slapen. De buitenruimte op het zuidwest wordt in de avonden moeiteloos je tweede leefplek.
Het ontwerp van Marcel Lok geeft Parkvilla 9 een eigen signatuur. Een gebouw los in het park, omringd door water en groen in de Zuidbuurt. Verwarmen en koelen gebeurt via warmte- en koudeopslag samen met het lokale warmtenet; met vloerverwarming en WTW-ventilatie houd je het binnen aangenaam. Het gebouw werkt zonder gas en de gevels zijn voor meer dan 10 procent groen.
Autovrij wonen, met sporthal, scholen en atletiekbaan op loopafstand. Richting NDSM fiets je in een paar minuten voor cultuur, horeca en stadse energie.
- Type Rivu
- 4 kamers, waarvan 3 slaapkamers
- Woonoppervlakte: circa 104 m²
- Buitenruimte op het zuidwest van circa 23,2 m²
- Verdieping: 2e verdieping
- Energielabel A+++
- Inclusief Siematic-keuken met inbouwapparatuur, naar eigen wens samen te stellen
- Inclusief badkamer en sanitair, naar eigen wens samen te stellen
- Inpandige berging met opstelplaats voor wasmachine en droger
- Gemeenschappelijke fietsenberging met eigen fietsplekken
Erfpacht
Als eerste koper van de woning heb je de mogelijkheid om te kiezen voor afkoop van de erfpacht (eeuwigdurend) of voor betaling van jaarlijkse indexcanon. Wist je dat de indexcanon fiscaal aftrekbaar is? En dat het kopen op basis van jaarlijkse indexcanon ook andere financiële voordelen zou kunnen hebben? Houd er rekening mee dat de canon-verplichting van invloed is op de leencapaciteit. Je hypotheekadviseur kan je hier meer over vertellen.
Van de Steege Business Brokers
Buikslotermeerplein 418
1025WP, AMSTERDAM
New construction 020-4357040 | Business offerings 020-4357020
projecten@vandesteege.nl(new construction)bog@vandesteege.nl(business supply)
)
Buying a home in Amsterdam is done with a buying agent.
Find a buying agent
)
Always the first to know about new offers. Create a search profile!
Create a search profile