

1087 BV, AMSTERDAM
Parkeerplaats gelegen in een goed beveiligde parkeergarage met ingang aan de Oeverzeggestraat. Het betreft een overdekte parkeerplek. De parkeergarage is afgesloten met een elektrische toegangsdeur en heeft ook een loopdeur.
Highlights
- Erfpacht eeuwigdurend afgekocht!
- Afgesloten, droge garage
- Mogelijk en toegestaan om ook een fiets op de plek te stallen
- Actieve en professioneel beheerde VvE met MJOP aanwezig
- Maandelijkse servicekosten bedragen € 22,12 voor de parkeerplaats
- Laadpaal elektrische auto eventueel mogelijk in overleg met VvE
- Uitstekende bereikbaarheid met OV of de auto
- Oplevering in overleg
Omgeving & ligging
De parkeerplaats is gelegen aan de Oeverzeggestraat op IJburg: een rustige, groene en overzichtelijke woonomgeving met uitstekende bereikbaarheid. Dankzij de centrale ligging op IJburg zijn alle dagelijkse voorzieningen in de directe nabijheid, wat deze parkeerplaats ideaal maakt voor zowel bewoners als forenzen.
De bereikbaarheid is uitstekend: de Ring A10 en de A1 zijn snel en eenvoudig aan te rijden. Ook het openbaar vervoer is goed geregeld. Tramlijn 26 brengt je in circa 15 minuten naar Amsterdam Centraal en bus 66 richting station Bijlmer ArenA heeft een halte op korte afstand. Ook met de fiets rij je een leuke route naar de stad; door het Diemerpak en over de Nesciobrug. Hierdoor is de locatie ook aantrekkelijk voor gebruikers die hun auto willen combineren met het OV of de fiets.
Hallie & Van Klooster Realty
Frederik Hendrikstraat 84
1052HX, AMSTERDAM
)
Find out everything you need to know for a worry-free rental experience here!
)
Always the first to know about new offers. Create a search profile!
Create a search profile
)
Buying a home in Amsterdam is done with a buying agent.
Why a buying agent?