Weteringschans 80 3
1017 XR, Amsterdam
€ 675.000
Description
Gerenoveerd appartement op de derde etage van een klassiek herenhuis. Hoge plafonds, twee ruime slaapkamers en eigen grond. Geweldige locatie in Amsterdam Centrum, tussen het Weteringcircuit en de Reguliersgracht, vlakbij de Utrechtsestraat en het Amstelveld. Energielabel C!
Ligging
Het appartement ligt op een gewilde locatie in Amsterdam Centrum, centraal en dichtbij alles wat Amsterdam te bieden heeft. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de aan de Weteringschans, de Vijzelstraat, het Frederiksplein en de Stadhouderskade. De gezellige Utrechtsestraat met veel specialiteiten winkels is op loopafstand gelegen en ook de Albert Cuypmarkt is dichtbij. Voor plezier en ontspanning kun je terecht in de nabijgelegen Musea op het Museumplein, het Koninklijk theater Carré, het Muziektheater, De Kleine Komedie, de bioscopen Tuschinski en de Munt. Aan het Leidseplein en in de directe omgeving vind je de Stadsschouwburg, theater De Balie, Paradiso, de Melkweg, het DeLaMar theater en het City Theater. Ook het Vondelpark, de Amstel en het Amstelveld zijn dichtbij gelegen. Ook qua vervoer en bereikbaarheid zit je goed, in circa 5 minuten loop je naar metrostation Vijzelgracht en met de auto ben je via de Wibautstraat zo op de Ring A-10.
Omschrijving
De woning heeft een oppervlakte van circa 71m2 en is gelegen op de derde verdieping van een statig pand. Het appartement is in 2019 gerenoveerd waarbij o.a. een luxe keuken en luxe sanitair is geplaatst, zijn er nieuwe installaties geïnstalleerd voor cv, gas en elektra, zijn de vloeren geïsoleerd en voorzien van een fraaie eikenhouten vloer met witte plinten en zijn alle wanden en plafonds strak gestuukt en geschilderd.
Indeling
Entree, garderobe, luxe open keuken met kookeiland, woonkamer met originele schouw aan de voorzijde, slaapkamer met meterkast aan de voorzijde, separaat toilet, luxe badkamer met raam en master bedroom voorzien van een op maat gemaakte inbouwkasten aan de achterzijde.
Keuken
Moderne zandgrijze keuken met zwart graniet aanrechtblad met spoelbak en ééngreepsmengkraan met quooker. De keuken is uitgevoerd met veel kastruime en kwaliteitsapparatuur van Miele: 4-pits inductiekookplaat, plafond afzuigunit, oven, combi-oven, vaatwasser, koelkast en een aparte drieladen vriezer.
Sanitair
Separaat zwevend toilet met fontein.
Luxe badkamer met fraaie grote grijze wand- en vloertegels, voorzien van een wastafelmeubel met twee waskommen voorzien van inbouwkranen en grote spiegel, inloopdouche met glazen douchescherm, regen- en handdouche, easydrain, ingebouwde thermostaatkraan, designradiator en een kast voorzien van wasmachineaansluiting en cv ketel.
Installaties
Verwarming en warmwater middels cv-ketel (merk Nefit, bouwjaar 2019);
Moderne elektrische installatie met aardlekschakelaar;
Intercom;
Inbouwspots.
Vereniging van Eigenaars
Vereniging van Eigenaars van het gebouw Weteringschans 80 te Amsterdam. De administratie wordt professioneel beheerd door Amstarr VvE beheer. De servicekosten bedragen € 217,99 per maand. Het betreft een gezonde en actieve VvE met een meerjaren onderhoudsplan. De VvE is ingeschreven bij de Kamer van Koophandel.
Bijzonderheden/kenmerken
Gerenoveerd;
Twee slaapkamers;
Hoge plafonds;
Eikenhouten vloer met brede planken;
Houten kozijnen voorzien van dubbel glas;
Gestuukte wanden en plafonds;
Hoge paneeldeuren met mat zwart deurbeslag;
Eigen grond;
Energielabel C;
Gelegen in een gebied dat is aangewezen als beschermd stadsgezicht;
Funderingsrisico: Geen verhoogd risico (A, B of C);
Bouwjaar circa 1906.
*Download de brochure voor een uitgebreide presentatie met plattegrond*
Read the full descriptionCharacteristics
| Construction Type | Existing construction |
| Energy Label | C |
| Living Area | 71 m² |
| Outside Area | 0 m² |
| Object type | bovenwoning |
| Type | appartement |
| Volume | 200 m³ |
| Floor of Entrance | 3 |
| Number of Bedrooms | 2 |
| Number of Floors | 1 |
| Number of Rooms | 3 |
Interested?
Get in touch!
Remko Bijvoet Makelaardij b.v.
Weteringschans 257 80-3
1017XJ, {{partner_location}}
020-7794959
House on the map
I'm interested!
The MVA is there for you
Do you already have a buying agent?
Buying a home in Amsterdam is done with a buying agent.
Similar homes in your inbox?
Always the first to know about new offers. Create a search profile!
What to think about when financing?
Why you need expert advice when buying a home.
Weteringschans 80 3
1017 XR, Amsterdam




