Van Helt Stocadestraat 10 H
1073 JC, Amsterdam
€ 545.000
Description
Charmant en licht appartement met geweldige tuin op het zuidwesten en uitbreidingsmogelijkheden in De Nieuwe Pijp
In een rustige, groene straat midden in De Nieuwe Pijp ligt dit sfeervolle appartement op de begane grond met verrassend veel potentie. De Van Helt Stocadestraat ademt een gemoedelijke sfeer, met brede stoepen en mooie bomen. Een oase van rust in een van de meest levendige buurten van Amsterdam.
De goed onderhouden woning ligt in een ruim opgezet bouwblok en heeft een prettige indeling: twee slaapkamers, een lichte woonkamer en een keuken met directe toegang tot de grote tuin op het zuidwesten. De tuin is tien meter diep en je kunt hier genieten van de zon tot in de vroege avonduren. De ligging zorgt voor veel daglichtinval en een aangename, open sfeer.
Wat dit appartement extra aantrekkelijk maakt, is de mogelijkheid om uit te bouwen en zo een ruime, open leefruimte te creëren. Hiermee kan de woning worden getransformeerd tot een eigentijds en comfortabel thuis van circa 70 m².
De erfpacht is afgekocht tot 2063.
Indeling
Via de voortuin bereik je de eigen entree van de woning, met een tochtportaal en een gang die alle vertrekken met elkaar verbindt. De woonkamer ligt aan de straatkant en heeft een knusse erker. Hier kijk je uit op de jonge appelboom in voortuin en de grotere bomen verderop in de straat.
Aan de achterzijde van woning liggen de doeltreffend ingerichte keuken en de twee goed bemeten slaapkamers. Ook vanuit deze kamers stap je direct de tuin in,
De badkamer is praktisch ingedeeld. In de achtertuin bevindt zich een houten berging van circa 4 m².
Omgeving
In De Nieuwe Pijp woon je op een toplocatie met alles binnen handbereik. De buurt combineert het beste van twee werelden: levendigheid en rust. De directe omgeving is kalm en groen, en op loopafstand vind je de Albert Cuypmarkt, het Sarphatipark, het gerenommeerde filmhuis Rialto en een breed aanbod aan cafés, restaurants en winkels.
Bereikbaarheid
De bereikbaarheid is uitstekend. Diverse tramverbindingen en de Noord-Zuidlijn brengen je snel in het centrum, op de Zuidas of andere delen van de stad. Ook met de fiets is alles eenvoudig te bereiken en parkeren in de straat is nooit een probleem.
Kenmerken:
- Bouwjaar 1924
- Woonoppervlakte: ca. 56 m²
- Mogelijkheid tot uitbouw tot ca. 70 m²
- Twee slaapkamers
- Lichte woonkamer
- Achtertuin op het zuidwesten met berging
- Voortuin op gemeentegrond
- Actieve VvE (€ 122,32 per maand)
- Erfpacht afgekocht tot 28-02-2063
- Gelegen in rijksbeschermd stadsgezicht
- Oplevering in overleg
Disclaimer
De op deze website getoonde vrijblijvende informatie is door ons (met zorg) samengesteld op basis van gegevens van de verkoper (en/of derden). Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Read the full descriptionCharacteristics
| Construction Type | Existing construction |
| Energy Label | C |
| Living Area | 56 m² |
| Outside Area | 0 m² |
| Object type | benedenwoning |
| Type | appartement |
| Volume | 148 m³ |
| Floor of Entrance | 1 |
| Number of Bedrooms | 2 |
| Number of Floors | 1 |
| Number of Rooms | 3 |
Interested?
Get in touch!
't Huys Makelaardij
Planciusstraat 26 HS 10-H
1013MH, {{partner_location}}
020-7713278
House on the map
I'm interested!
The MVA is there for you
Do you already have a buying agent?
Buying a home in Amsterdam is done with a buying agent.
Similar homes in your inbox?
Always the first to know about new offers. Create a search profile!
What to think about when financing?
Why you need expert advice when buying a home.
Van Helt Stocadestraat 10 H
1073 JC, Amsterdam




