Type B 2 kamerappartement ong
1069 EJ, Amsterdam
€ 337.900
Description
Comfortabel wonen in Amsterdam Nieuw-West.
80 twee- en driekamerappartementen in verschillende typen.
Koopsommen vanaf ongeveer € 337.900,- tot ongeveer € 467.900,- euro (v.o.n.).
Dijkers: Dat zijn appartementen met eeuwigdurende erfpacht met balkon of tuin, in het hart van Amsterdam Nieuw-West.
In de naam van Dijkers zit het woord ‘dijk’, dat al snel doet denken aan bescherming en stevigheid. Die begrippen zie je terug in het idee achter het gebouw. Het staat straks in een levendige, stedelijke omgeving. Maar in het gebouw, en vooral in je appartement, ervaar je rust en beschutting. De groene binnentuin versterkt dat gevoel.
De Dijkers scoort goed op energieprestaties. De appartementen krijgen energielabel A++ of A+++. Dat is onder meer te danken aan de uitstekende isolatie en het gebruik van warmte-koudeopslag. Dat levert meer comfort op en een lagere energierekening. Ook kun je mogelijk meer lenen voor de aankoop.
Alles wat je nodig hebt dichtbij Dijkers ligt in de Waterschapsbuurt aan het Dijkgraafplein. In de directe omgeving vind je winkels, een supermarkt en openbaar vervoer. Dat maakt het een praktische woonplek, met dagelijkse voorzieningen binnen handbereik. Het nieuwe Stadscentrum Osdorpplein, met onder meer theater Meervaart, ligt op zes minuten fietsen. Ook de Sloterplas en het Sloterpark vind je dichtbij.
Interesse? De voorbereidingen voor de verkoop en bouw van Dijkers zijn in volle gang. Wil je als eerste op de hoogte zijn van de actuele ontwikkelingen en weten waar en wanneer er een evenement is gepland? Meld je dan aan op de projectsite www.wonenindijkers.nl.
Zo ontvang je al het nieuws en weet je precies wanneer jij de stap kunt zetten naar jouw nieuwe thuis in Amsterdam Nieuw-West.
Read the full descriptionCharacteristics
| Construction Type | New construction |
| Energy Label | A++ |
| Facility | lift |
| Living Area | 43 m² |
| Outside Area | 6 m² |
| Object type | galerijflat |
| Type | appartement |
| Volume | 145 m³ |
| Floor of Entrance | 1 |
| Number of Bedrooms | 1 |
| Number of Floors | 1 |
| Number of Rooms | 2 |
Interested?
Get in touch!
Nieuw West Makelaardij B.V.
Pieter Calandlaan 310 0-ong
1060TS, {{partner_location}}
020-4193009
House on the map
I'm interested!
The MVA is there for you
Do you already have a buying agent?
Buying a home in Amsterdam is done with a buying agent.
Similar homes in your inbox?
Always the first to know about new offers. Create a search profile!
What to think about when financing?
Why you need expert advice when buying a home.
Type B 2 kamerappartement ong
1069 EJ, Amsterdam




