Rijwoningen Erf 75 ong
1103 AZ, Amsterdam
€ 537.671
Description
Deze erfwoning ligt op de rechterhoek en heeft een extra ruime tuin op het noordwesten. Dankzij deze hoekligging en de brede tuin beschikt de woning over een royale buitenruimte, en is er alle ruimte voor bijvoorbeeld een leuk speelhuisje, een konijnenhok of een hangmat.
Je parkeert op je eigen plek direct naast het blok en bereikt de entree waar ruimte is voor een bankje en een groen en vriendelijk welkom ontstaat. Via de hal kom je in de lange woonkamer. Aan de rechterzijde bevindt zich de hoekkeuken met uitzicht op de vrije groenstrook. Vanuit hier zit je zo aan de eettafel of loop je door naar de woonkamer, die direct grenst aan de brede tuin. De buitenberging in de tuin biedt extra praktische opbergruimte.
Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers, een badkamer met toilet, wat zorgt voor een comfortabele indeling voor het hele gezin. Deze woning biedt en ruime en prettige basis met volop leefcomfort.
Read the full descriptionCharacteristics
| Construction Type | New construction |
| Energy Label | A+++ |
| Living Area | 100 m² |
| Outside Area | 0 m² |
| Object type | eengezinswoning |
| Total Area | 184 m² |
| Type | huis |
| Volume | 303 m³ |
| Floor of Entrance | 0 |
| Number of Bedrooms | 3 |
| Number of Rooms | 4 |
Interested?
Get in touch!
75-ong
, {{partner_location}}
House on the map
I'm interested!
The MVA is there for you
Do you already have a buying agent?
Buying a home in Amsterdam is done with a buying agent.
Similar homes in your inbox?
Always the first to know about new offers. Create a search profile!
What to think about when financing?
Why you need expert advice when buying a home.
Rijwoningen Erf 75 ong
1103 AZ, Amsterdam




