Parkvilla 8 | 3 & 4 kamer appartement NORI 14 ong
1022 LA, Amsterdam
€ 606.000
Description
Op de tweede verdieping kijk je uit over het parkachtige groen, met in de middag de zon op je buitenruimte. De woonkamer voelt royaal, met plek om te koken, eten en werken zonder te schuiven. Drie slaapkamers geven vrijheid: een hoofdslaapkamer, een rustige werkkamer en ruimte voor een logé.
Parkvilla 8, ontworpen door Bedaux de Brouwer Architecten, staat los in de Zuidbuurt, omgeven door water en groen. In de zomer koel, in de winter warm: warmte- en koudeopslag met stadswarmte, gevoed naar de vloerverwarming, met WTW-ventilatie voor het binnenklimaat. Het gebouw werkt zonder gas en heeft meer dan 10 procent gevelgroen.
Geen auto’s in het park; scholen, atletiekbaan en sporthal liggen op loopafstand. Vanuit deze nieuwbouw in Amsterdam-Noord fiets je zo naar de pont. De pont over het IJ is je snelle schakel naar de binnenstad.
- Type Nori
- 4 kamers, waarvan 3 slaapkamers
- Woonoppervlakte: 97 m²
- Buitenruimte op het zuid van circa 13,6 m²
- Verdieping: 2e verdieping
- Energielabel A+++
- Inclusief Siematic-keuken met inbouwapparatuur, naar eigen wens samen te stellen
- Inclusief badkamer en sanitair, naar eigen wens samen te stellen
- Inpandige berging met opstelplaats voor wasmachine en droger
- Gemeenschappelijke fietsenberging met eigen fietsplekken
Erfpacht
Als eerste koper van de woning heb je de mogelijkheid om te kiezen voor afkoop van de erfpacht (eeuwigdurend) of voor betaling van jaarlijkse indexcanon. Wist je dat de indexcanon fiscaal aftrekbaar is? En dat het kopen op basis van jaarlijkse indexcanon ook andere financiële voordelen zou kunnen hebben? Houd er rekening mee dat de canon-verplichting van invloed is op de leencapaciteit. Je hypotheekadviseur kan je hier meer over vertellen.
Read the full descriptionCharacteristics
| Construction Type | New construction |
| Energy Label | A+++ |
| Living Area | 97 m² |
| Outside Area | 14 m² |
| Object type | bovenwoning |
| Type | appartement |
| Volume | 291 m³ |
| Floor of Entrance | 2 |
| Number of Bedrooms | 3 |
| Number of Floors | 1 |
| Number of Rooms | 4 |
Interested?
Get in touch!
14-ong
, {{partner_location}}
House on the map
I'm interested!
The MVA is there for you
Do you already have a buying agent?
Buying a home in Amsterdam is done with a buying agent.
Similar homes in your inbox?
Always the first to know about new offers. Create a search profile!
What to think about when financing?
Why you need expert advice when buying a home.
Parkvilla 8 | 3 & 4 kamer appartement NORI 14 ong
1022 LA, Amsterdam




