Madame Curiestraat 73
4532 JX, Terneuzen
€ 260.000
Description
Zeer ruime tussenwoning (ca. 130 m² woonoppervlakte) in de rustige en ruim opgezette wijk Serlippenspolder. De woning beschikt over maar liefst 4 ruime slaapkamers, een zeer praktische en lichte wasruimte op de royale tweede verdieping, een doorzonwoonkamer, dichte keuken en een achtertuin met achterom en een stenen berging. De woning behoeft modernisering maar beschikt daarvoor over een degelijke basis!
De ruime doorzonwoonkamer waar veel natuurlijk licht de ruimte vult, geeft toegang tot de achtertuin gesitueerd op het oosten en beschikt over een laminaatvloer. De praktische dichte keuken biedt voldoende ruimte voor al je kookbehoeften. De woning beschikt over een achterom en een stenen schuur, ideaal voor het opbergen van fietsen, tuingereedschap en buitenspeelgoed.
Op de eerste verdieping vind je drie comfortabele slaapkamers. De badkamer is uitgerust met met een ligbad, wastafel en een tweede toilet en is in geheel betegeld.
Op de tweede verdieping vind je de vierde slaapkamer met dakkapel. Deze kamer is geschikt als gastenkamer, thuiskantoor of speelruimte voor de kinderen. De bergruimte op deze etage biedt extra opslagmogelijkheden en hier bevindt zich de opstelling voor de c.v. installatie (Remeha, 2008) en aansluitingen voor de wasapparatuur.
De woning is gelegen in de gezinsvriendelijke wijk Serlippenspolder en in de nabijheid van winkels, scholen en recreatieve voorzieningen. Er is een Jumbo supermarkt op steenworp afstand gelegen. Tevens biedt Terneuzen een goede verbinding met de rest van Nederland en België.
Aan de koopovereenkomst zullen onderstaande clausules worden toegevoegd (zie verkoopdocumenten voor de volledige tekst)
* Asbestclausule
* 'AS IS, WHERE IS'
* Lijst van zaken
* Energielabel
* Personalia
* Overdrachtsbelasting
* Projectnotaris
* Eigen notaris
* Aanvulling op artikel 6.2
* Vervroegen / datum eigendomsoverdracht uitstellen
* Toestemming uitwisseling persoonsgegevens
* De kosten voor splitsing komen voor rekening van koper
Read the full descriptionCharacteristics
| Construction Type | Existing construction |
| Energy Label | C |
| Living Area | 132 m² |
| Outside Area | 2 m² |
| Object type | eengezinswoning |
| Total Area | 160 m² |
| Type | huis |
| Volume | 466 m³ |
| Floor of Entrance | 0 |
| Number of Bedrooms | 4 |
| Number of Rooms | 5 |
Interested?
Get in touch!
VanHuyse
Koepelplein 1 E 73
2031WL, {{partner_location}}
085-4014472
House on the map
I'm interested!
The MVA is there for you
Do you already have a buying agent?
Buying a home in Amsterdam is done with a buying agent.
Similar homes in your inbox?
Always the first to know about new offers. Create a search profile!
What to think about when financing?
Why you need expert advice when buying a home.
Madame Curiestraat 73
4532 JX, Terneuzen




