Hogendijk 194 E
1506 AN, Zaandam
€ 250.000
Description
Fraai startersappartement met Frans balkon op de begane grond en nabij het centrum van Zaandam!
De voormalige machinefabriek van de firma Thesing is in 2014 omgebouwd tot kleinschalig appartementencomplex. Dit appartement met één slaapkamer is op de begane grond gelegen en is fraai afgewerkt, met gestuukte wanden, een nette keuken met inbouwapparatuur en een moderne badkamer. De woonkamer heeft openslaande deuren naar het Frans balkon en biedt uitzicht op het water.
De ligging is perfect, de Hogendijk ligt op circa 5 minuten loopafstand van het treinstation en de winkelstraat aan de Gedempte Gracht. Vanaf het NS-station Zaandam zijn directe verbindingen naar onder andere Amsterdam, Schiphol en Utrecht. Het vernieuwde stadshart van Zaandam biedt een uitgebreid aanbod aan winkels, restaurants en horecagelegenheden. Daarnaast is er twee keer per week markt en tref je hier ook een theater en een bioscoop. Ook de uitvalswegen liggen dichtbij. Binnen enkele minuten rijd je naar de A7 en A8, met aansluitingen op de A10. Parkeren kan met een parkeervergunning bijna voor de deur.
De indeling is als volgt:
Entree op straatniveau: hal met toiletruimte en toegang tot de woonkamer met open keuken. De keuken is voorzien van een gaskookplaat met afzuigkap, oven en ingebouwde koelkast. Achter een gordijn verscholen staat de wasmachine en is opbergruimte bijvoorbeeld voor een losse vriezer. Aan de woonkamer grenst de badkamer met royale inloopdouche en wastafel. De slaapkamer ligt aan de achterzijde met eveneens uitzicht op het water.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar 1939 (appartement in bestaand pand gerealiseerd in 2014)
- Woonoppervlakte ca. 35 m², inhoud ca. 119 m³
- Volledig voorzien van dubbele beglazing
- Verwarming en warm water middels cv-installatie (Intergas, 2014)
- De servicekosten bedragen € 121,39 excl. voorschot g/w/e € 135,- per maand
- Gelegen in kleinschalig appartementencomplex
- Gunstige ligging in het centrum van Zaandam, vlak bij winkels en NS station
- De fundering van de woning wordt gemonitord middels meetbouten, meetrapport aanwezig
- Parkeervergunningen ca. € 119,- per jaar, 2 vergunningen verkrijgbaar
- Aanvaarding in overleg.
Read the full descriptionCharacteristics
| Construction Type | Existing construction |
| Energy Label | D |
| Facility | tv kabel |
| Living Area | 35 m² |
| Outside Area | 0 m² |
| Object type | benedenwoning |
| Type | appartement |
| Volume | 119 m³ |
| Floor of Entrance | 0 |
| Number of Bedrooms | 1 |
| Number of Floors | 1 |
| Number of Rooms | 2 |
Interested?
Get in touch!
HVMS
Paltrokstraat 20 194-E
1508EK, {{partner_location}}
075-6510600
House on the map
I'm interested!
The MVA is there for you
Do you already have a buying agent?
Buying a home in Amsterdam is done with a buying agent.
Similar homes in your inbox?
Always the first to know about new offers. Create a search profile!
What to think about when financing?
Why you need expert advice when buying a home.
Hogendijk 194 E
1506 AN, Zaandam




