Hofzichtstraat 6 B
2406 XV, Alphen aan den Rijn
€ 199.500
Description
Op zoek naar een huis, maar je vindt net niet wat je wilt? Zoek niet verder!
Aan de Concordiastraat 29 in Alphen aan den Rijn is een voormalig bedrijfspand ontwikkeld en gerenoveerd tot een woonproject van 6 ruime, casco woningen met zonnige tuin. De woningen worden casco opgeleverd zodat je de woning naar eigen smaak en wens kan afbouwen. Ideaal voor handige kopers die zelf de afwerking en indeling willen bepalen!
De woningen hebben twee verdiepingen, gelegen op de begane grond en eerste verdieping. Op de tweede verdieping kunnen een badkamer en twee of drie slaapkamers worden gerealiseerd. De plattegronden laten een mogelijke indeling zien die je zelf kan realiseren, maar je kan hier een eigen draai aangeven zodat het jouw droomhuis wordt!
De belangrijkste bouwkundige werkzaamheden zijn al uitgevoerd. Zo is de buitenschil recentelijk gerenoveerd en beschikt de woning over een nieuwe dakbedekking, deels herstelde fundering, een vernieuwde gevelafwerking met stuc- en schilderwerk, nieuwe hoogwaardige houten kozijnen met dubbelglas, recent uitgevoerd buiten schilderwerk. De installaties voor water en elektra zijn aanwezig in de meterkast. Verdere interne afbouw en inrichting kan volledig naar eigen inzicht en wens van de koper worden uitgevoerd.
BIJZONDERHEDEN:
• Oplevering in casco / ruwbouwstaat.
• Woonoppervlakte van 47 m2 G.O. Dit is gebaseerd op de NEN2580 type A meetinstructie. De vermelde oppervlakte is indicatief.
• Fundering, dak en gevel zijn grotendeels hersteld in 2026.
• Tuin van ca. 14 m2. De vermelde oppervlakte is indicatief.
• Mogelijkheid tot twee of drie slaapkamers.
• Verdeeld over twee verdiepingen.
• Gelegen op eigen grond (dus geen erfpacht).
• Perceel Aarlanderveen C 7232 wordt gesplitst waardoor zes eengezinswoningen ontstaan.
• Er is nog geen energielabel. Dit is afhankelijk van de manier van afbouwen door koper.
• De afbouw gebeurt conform de bestaande omgevingsvergunning.
• Mogelijkheid tot eigen parkeerplaats aan huis.
• Oplevering vindt plaats ‘as is, where is’.
• Overeenstemming komt uitsluitend tot stand na schriftelijke vastlegging en ondertekening van de koopovereenkomst. Het recht van gunning is te allen tijde voorbehouden aan de verkoper.
• Levering vindt plaats bij projectnotaris Buma Algera Notariaat te Amsterdam.
Interesse in een woning met veel vrijheid en potentie? Vraag een bezichtiging aan via Funda en wij nemen contact met je op!
Read the full descriptionCharacteristics
| Construction Type | Existing construction |
| Energy Label | |
| Living Area | 47 m² |
| Outside Area | 0 m² |
| Object type | eengezinswoning |
| Total Area | 46 m² |
| Type | huis |
| Volume | 203 m³ |
| Floor of Entrance | 0 |
| Number of Bedrooms | 3 |
| Number of Rooms | 4 |
Interested?
Get in touch!
Amsterdamse Maatschappij tot Beheer O.G. B.V.
Oranje Nassaulaan 20 6-B
1075AN, {{partner_location}}
020-6760788
House on the map
I'm interested!
The MVA is there for you
Do you already have a buying agent?
Buying a home in Amsterdam is done with a buying agent.
Similar homes in your inbox?
Always the first to know about new offers. Create a search profile!
What to think about when financing?
Why you need expert advice when buying a home.
Hofzichtstraat 6 B
2406 XV, Alphen aan den Rijn




