Gele Lis 61 ong
1567, Assendelft
€ 726.100
Description
Gele Lis (bouwnr. 61)
De 2/1 kapwoningen van het type Gele Lis met aangebouwde berging hebben een afmeting van ca. 12,6 bij 6 meter.
De toepassing van een dwarskap, wit genuanceerd metselwerk en grote raampartijen geven deze 2/1 kap woning een unieke uitstraling.
Woonoppervlakte: ca. 179 m2 (dwarskap)
Perceeloppervlakte: ca. 313 m2
Berging: ca. 17 m2
Indeling:
Zijentree met toilet (voorzien van sanitair en tegelwerk), trapopgang en meterkast.
De keuken bevindt zich aan de voorzijde van de woning en aan de achterzijde een ruime woonkamer met toegang- door middel van openslaande tuindeuren- tot de ruime achtertuin.
Op de eerste verdieping bevinden zich de master bedroom, 2 slaapkamers, apart toilet en een grote badkamer, welke beide ook zijn voorzien van sanitair en tegelwerk.
Op de tweede verdieping bevindt zich bij de bouwnummer 61 (woning met dwarskap) 2 extra slaapkamers en een wasruimte met opstelplaats o.a. voor de binnenunit van de luchtwarmtepomp, boiler en wasmachineaansluiting.
Meerwerk mogelijkheid: o.a. uitbreiding begane grond met 1,7 m1, dakkapel, verlenging en isoleren garage/berging.
Read the full descriptionCharacteristics
| Construction Type | New construction |
| Energy Label | A++++ |
| Facility | zonnepanelen |
| Living Area | 167 m² |
| Outside Area | 0 m² |
| Object type | eengezinswoning |
| Total Area | 313 m² |
| Type | huis |
| Volume | 674 m³ |
| Floor of Entrance | 0 |
| Number of Bedrooms | 5 |
| Number of Rooms | 6 |
Interested?
Get in touch!
Brantjes Makelaars Zaanstad B.V.
Kaaikhof 3 61-ong
1567JP, {{partner_location}}
075-6401888
House on the map
I'm interested!
The MVA is there for you
Do you already have a buying agent?
Buying a home in Amsterdam is done with a buying agent.
Similar homes in your inbox?
Always the first to know about new offers. Create a search profile!
What to think about when financing?
Why you need expert advice when buying a home.
Gele Lis 61 ong
1567, Assendelft


