Bestevâerstraat 193 H
1055 TL, Amsterdam
€ 500.000
Description
Benedenwoning met royale kelder, zonnige tuin en volop mogelijkheden
Aan de Bestevaerstraat bieden wij deze benedenwoning van circa 64 m² aan, met een royale kelder van circa 43 m² en een diepe achtertuin op het zuidwesten. De woning is gelegen op eigen grond en biedt een uitstekende basis voor kopers die een woning volledig naar eigen wens willen renoveren.
De woning verkeert in een eenvoudige, verouderde staat en dient volledig te worden gerenoveerd.
De huidige indeling bestaat uit een woonkamer, een keuken, één à anderhalve slaapkamer en een badkamer voorzien van een douche, wastafel en toilet. Vanuit de woning is de kelder bereikbaar, die momenteel een stahoogte heeft van circa 1,85 meter.
De kelder biedt interessante mogelijkheden. In de directe omgeving zijn vergelijkbare woningen aangepast door de keldervloer te verdiepen of de begane grondvloer te verhogen, waardoor de kelder als volwaardige woonverdieping kon worden ingericht.
Eventuele aanpassingen zijn uiteraard afhankelijk van de technische mogelijkheden, de benodigde vergunningen en de geldende regelgeving.
De diepe achtertuin is gunstig gelegen op het zuidwesten en biedt volop gelegenheid om een fijne buitenruimte te creëren.
De woning is gebouwd in 1925, ligt op eigen grond (geen erfpacht) en beschikt over energielabel C.
De Vereniging van eigenaars is actief, er is een meerjaren onderhoudsplan en de maandelijkse servicekosten bedragen € 135,-
Bent u op zoek naar een woning die u volledig naar eigen inzicht kunt verbouwen en waar u de mogelijkheid heeft om aanzienlijke woonkwaliteit toe te voegen? Dan is dit een object met veel potentie en mogelijkheden
Read the full descriptionCharacteristics
| Construction Type | Existing construction |
| Energy Label | C |
| Living Area | 64 m² |
| Outside Area | 60 m² |
| Object type | benedenwoning |
| Type | appartement |
| Volume | 320 m³ |
| Floor of Entrance | 0 |
| Number of Bedrooms | 2 |
| Number of Floors | 1 |
| Number of Rooms | 3 |
Interested?
Get in touch!
Dokter makelaars
Derde Helmersstraat 30 hs 193-H
1054BH, {{partner_location}}
020-6208816
House on the map
I'm interested!
The MVA is there for you
Do you already have a buying agent?
Buying a home in Amsterdam is done with a buying agent.
Similar homes in your inbox?
Always the first to know about new offers. Create a search profile!
What to think about when financing?
Why you need expert advice when buying a home.
Bestevâerstraat 193 H
1055 TL, Amsterdam




