Bajeskwartier | The Emerald 4 ong
1096, Amsterdam
€ 1.285.000
Description
Bouwnummer 4
Type M05
Wonen in Bajeskwartier betekent leven in een vooruitstrevende stadswijk waar vrijheid en duurzaamheid centraal staan. Hier, in de voormalige Bijlmerbajes, vind je een harmonieuze balans tussen stad en natuur. De autoluwe omgeving nodigt uit tot beweging en ontmoeting, terwijl de groene ruimtes zorgen voor een gezonde leefomgeving. De wijk is een toonbeeld van stedelijke vernieuwing en biedt een unieke kans om deel uit te maken van een gemeenschap die bewust kiest voor een duurzame levensstijl.
Het maisonnette woningtype met bouwnummer 4 biedt een woonoppervlakte van 122 m2, verdeeld over de begane grond en de eerste verdieping. Met 3 slaapkamers en 2 badkamers is er voldoende ruimte voor een dynamisch leven. De hoogwaardige afwerking met merken als Duravit, Hansgrohe en MOSA draagt bij aan een luxe woonervaring.De woning is voorzien van vloerverwarming en vloerkoeling, wat zorgt voor een aangenaam binnenklimaat, ongeacht het seizoen.
De privé stadstuin van 31 m2, georiënteerd op het noordwesten, biedt een rustige plek om te ontspannen en te genieten van het buitenleven. Vanuit de unieke buitenruimtes heb je een prachtig uitzicht op de Amstel en de stad. De ligging naast metrostation Spaklerweg maakt het eenvoudig om je door Amsterdam te verplaatsen, terwijl je binnen de ring van de stad blijft.
Woningtype: Maisonnette
Woonoppervlakte: 122 m²
Aantal kamers: 4
Etage: bg+1e
Extra berging in de kederverdieping
Tuinoppervlakte: 31 m²
Tuinoriëntatie: Noordwest
Energielabel: A+
**De ingekleurde plattegrond is van bouwnummer 2 (type M06)
***In Bajeskwartier is een semi openbare parkeergarage gerealiseerd door Bajes Kwartier Ontwikkeling CV. In de prijslijst is aangegeven welke bouwnummers een eerste recht hebben op het huren van een parkeerplaats.
Read the full descriptionCharacteristics
| Construction Type | New construction |
| Energy Label | A+ |
| Facility | natuurlijke ventilatie |
| Living Area | 122 m² |
| Outside Area | 0 m² |
| Object type | bovenwoning |
| Type | appartement |
| Volume | 317 m³ |
| Floor of Entrance | 0 |
| Number of Bedrooms | 3 |
| Number of Floors | 2 |
| Number of Rooms | 4 |
Interested?
Get in touch!
Eefje Voogd Makelaardij B.V.
De Boelelaan 7 4-ong
1083HJ, {{partner_location}}
020-3050560
House on the map
I'm interested!
The MVA is there for you
Do you already have a buying agent?
Buying a home in Amsterdam is done with a buying agent.
Similar homes in your inbox?
Always the first to know about new offers. Create a search profile!
What to think about when financing?
Why you need expert advice when buying a home.
Bajeskwartier | The Emerald 4 ong
1096, Amsterdam




