Overtoom 308
1054 JD, Amsterdam
€ 450.000
Description
**BELEGGINSOBJECT**
Te koop, verhuurde winkel van 79 m2 met tuin en tuin huis aan de Overtoom. Gelegen op eigen grond.
Ligging;
Winkelruimte nabij het Vondelpark in de Vondelbuurt. De Overtoom is een van de voornaamste winkelstraten van Amsterdam-West. Dit gedeelte van de Overtoom biedt een zeer divers winkelaanbod, waaronder een keur aan interieurwinkels en leuke horeca gelegenheden.
Vve;
1/5 aandeel in de gemeenschap en de service kosten zijn 60 euro per maand.
Bouwjaar;
Voor 1900
Erfpacht;
Gelegen op eigen grond.
Bijzonderheden;
- Huurcontract op te vragen;
- Eigen grond;
- Verhuurd voor € 2523, per maand inclusief BTW;
- De V.V.E. bestaat uit 2 leden en is niet actief.
Vraagprijs;
€ 450.000,-- kosten koper.
Ouderdomsclausule;
Koper verklaart bekend te zijn met het bouwjaar van het verkochte, wat betekent dat de eisen die aan de bouw gesteld mogen worden aanzienlijk lager liggen dan bij nieuwe woningen. Tenzij de verkoper de kwaliteit ervan gegarandeerd heeft, staat hij niet in voor de fundering, de vloeren, de leidingen voor elektriciteit, water en gas, de riolering en de afwezigheid van ongedierte. Bouwkundige kwaliteitsgebreken worden geacht niet belemmerend te werken op het in de koopakte omschreven gebruik.
Asbestclausule;
Aan verkoper is niet bekend dat er in het verkochte asbest is verwerkt anders dan in de tijd waarin de onroerende zaak werd vervaardigd, te doen gebruikelijk was. Bij eventuele verwijdering van de asbesthoudende materialen dienen op grond van de milieuwetgeving speciale maatregelen te worden getroffen. Koper verklaart hiermee bekend te zijn en vrijwaart verkoper voor alle aansprakelijkheid die uit de aanwezigheid van enige asbesthoudende stof in het verkochte kan voortvloeien.
As is where is;
Koper aanvaardt het Verkochte op de datum van het ondertekenen van de Leveringsakte in alle opzichten op basis van het hiervoor in de considerans vermelde en tussen partijen overeengekomen uitgangspunt, te weten een koop, verkoop en levering van het Verkochte op basis van het principe "as is, where is", in verband waarmee de huidige bouwkundige, juridische, milieukundige, technische en feitelijke toestand van het Verkochte in aIle opzichten door Koper wordt aanvaard;
Koper verklaart te erkennen dat Verkoper niet instaat voor de afwezigheid van (eventueel) in het Verkochte aanwezige (verborgen) gebreken.
Ten aanzien van vorenbedoelde toestand van het Verkochte zal Koper in de Leveringsakte verklaren die staat te aanvaarden en de Verkoper in dat verband in de Leveringsakte volledig te vrijwaren voor iedere aanmaning of aanspraak terzake.
Read the full descriptionCharacteristics
| Construction Type | Existing construction |
| Energy Label | |
| Living Area | 79 m² |
| Outside Area | 0 m² |
| Type | bedrijfsruimte |
Interested?
Get in touch!
Visch & van Zeggelaar Amsterdam BV
Van Breestraat 193 308
1071ZN, {{partner_location}}
020-2091911
House on the map
I'm interested!
The MVA is there for you
Do you already have a buying agent?
Buying a home in Amsterdam is done with a buying agent.
Similar homes in your inbox?
Always the first to know about new offers. Create a search profile!
What to think about when financing?
Why you need expert advice when buying a home.
Overtoom 308
1054 JD, Amsterdam




