Zuiddijk 159 B

1501 CE, ZAANDAM

Kenmerken


Woningoppervlakte58 m²Vraagprijs€ 285.000Status17-6-2025EnergielabelCTypeappartementAantal verdiepingen1Aantal kamers2Slaapkamers1Inhoud180 m³

Omschrijving


Prachtig 2-kamerappartement met frans balkon gelegen op de bovenste (2e) etage van een kleinschalig appartementengebouw! Sfeervol en mooi gerenoveerd appartement aan de Zuiddijk op loopafstand van het gezellige centrum van Zaandam.

Het appartementencomplex is rustig gelegen, maar ook zeer centraal met diverse voorzieningen op loopafstand zoals snackbar, warme bakker, dierenwinkel, supermarkt, kapper, basisschool, restaurantjes en kroegjes en het gezellige centrum met zijn vele winkels, eetgelegenheden, het Zaantheater en bioscoop 'Pathé'. U kunt gratis openbaar parkeren in de straten in de wijk. Alleen voor de deur kunt u parkeren met blauwe zone. Op ca. 10 minuten fietsen bereikt u het Hembrugterrein waar u van gezellige festivals, kunst en cultuur kunt genieten. De diverse uitvalswegen zoals de A8 richting Amsterdam en Purmerend (ca. 15-20 min.) zijn goed bereikbaar. Tevens is het openbaar vervoer en het NS station op korte afstand bereikbaar met een goede verbinding naar o.a. Amsterdam Centraal.

Het appartementencomplex bestaat uit 3 appartementen: begane grond, 1e verdieping en 2e verdieping. Het is gebouwd in 1910 en is vrijwel geheel vernieuwbouwd tussen 2000 en 2014. Ons appartement is gelegen op de 2e en tevens bovenste verdieping en is goed geïsoleerd: v.v. dak- en muurisolatie en is geheel v.v. isolerende beglazing. Het appartement is verder v.v. laminaatvloeren. De entree is op de begane grond vanaf hier bereikt u de 1e verdieping met het entree en de trapopgang naar het appartement op de bovenste verdieping. Op de 2e verdieping bereikt u de ruime woonkamer met veel lichtinval, open keuken en openslaande deuren met frans balkon. Verder heeft het appartement nog een ruime slaapkamer en een moderne badkamer v.v. ligbad, douche, toilet en wasmachine-aansluiting. Op de parterre is nog een berging gelegen die gedeeld wordt samen met de eigenaar van het appartement op de 1e verdieping.

Dit is echt een sfeervol appartement voor een starter die een mooi appartement zoekt met een centrale ligging! 


Indeling:
Begane grond: entree en gezamenlijke berging;

1e verdieping: hal met trapopgang en met meterkast;

2e verdieping: ruime woonkamer met open keuken, frans balkon , 1 slaapkamer, moderne badkamer en kast met CV-ketel.

Bijzonderheden:
- modern centraal gelegen appartement;
- het pand wordt gemonitord door de gemeente Zaanstad, zakking is klein; monitoringsrapport is in ons bezit;
- de servicekosten bedragen € 103,-- per maand;
- het appartement is v.v. een airco (2020);
- CV-ketel type 'Nefit' uit ca. 2021;
- de keuken is v.v. een koelkast (2014), combimagnetron (2021), elektrische kookplaat (2022) en RVS afzuigkap (2012);

INTERESSE?


NEEM CONTACT OP!

Peter Pals Makelaardij o.g. B.V.


De Weer 79

1504 AK, ZAANDAM

075-6140614

info@peterpals.nl

WONING OP DE KAART

IK HEB INTERESSE!

DE MVA IS ER VOOR JOU

HEB JIJ AL EEN AANKOOPMAKELAAR?


Het kopen van een woning in Amsterdam doe je met een aankoopmakelaar.

Vind een aankoopmakelaar

SOORTGELIJKE WONINGEN IN JOUW MAILBOX?


Altijd als eerste op de hoogte van nieuw aanbod. Maak een zoekprofiel aan!

Maak een zoekprofiel aan

WAAR AAN TE DENKEN BIJ FINANCIERING?


Waarom je je laat adviseren door experts bij de aankoop van jouw woning.

Over financiering