Witte de Withstraat 1 V

1057 XD, AMSTERDAM

Kenmerken


Woningoppervlakte81 m²Vraagprijs€ 650.000Status23-7-2025EnergielabelATypeappartementAantal verdiepingen1Aantal kamers4Slaapkamers3Inhoud258 m³Buitenoppervlakte5 m²

Omschrijving


Gelegen in een verzorgd nieuwbouwcomplex (2007)” Het Facet “mogen wij aanbieden dit praktische en verzorgde 4 kamer appartement met zonnige terras op het Westen. Het complex is voorts voorzien van een lift een berging en een verzorgde gemeenschappelijke binnentuin.

Locatie

De Witte de Withstraat ligt in het populaire stadsdeel Amsterdam-West, op de grens van De Baarsjes en Oud-West. De straat is rustig, maar ligt tegelijkertijd op steenworp afstand van alles wat het stadsleven aantrekkelijk maakt. Zo wandel je binnen enkele minuten naar het Rembrandtpark of het Erasmuspark voor een frisse neus of een picknick in het groen.

Voor je dagelijkse boodschappen zijn er volop winkels te vinden aan de nabijgelegen Postjesweg, Kinkerstraat en Jan Evertsenstraat. Zin in koffie, een goede lunch of een gezellige borrel? Hippe cafés zoals Bar Baarsch, De Hallen, Café Cook en Brouwerij Troost liggen allemaal in de directe omgeving.

Met tram- en bushaltes om de hoek ben je binnen no-time in het centrum van Amsterdam, op station Sloterdijk of het Centraal Station. Ook met de auto is de ligging gunstig dankzij een goede aansluiting op de A10.

Indeling:
Gemeenschappelijk verzorgde entree, toegang tot het appartement op de tweede verdieping. Entree, gang met aan weerszijde de eerste twee slaapkamers gelegen welke beide royaal te noemen zijn en plek bieden voor een twee persoons bed. In het midden van het appartement bevindt zich de badkamer v.v. ligbad en wastafel. Verderop in de gang treft u aan een aparte bergkast voorzien van een wasmachine aansluiting en een separaat toilet. De hoofdslaapkamer is gelegen aan de voorzijde van het appartement welke de grootste afmeting heeft en tevens de mogelijk biedt om een walk in closet te realiseren middels de bergkast die rechtstreeks is gelegen naast deze kamer. Tot slot ligt de zitkamer ook aan de voorzijde met aangrenzend de open keuken welke v.v. diverse inbouwapparatuur.

Bijzonderheden:
- 81 m² (NEN certificaat aanwezig)
- Bouwjaar 2007
- Balkon op het Westen
- Drie slaapkamers
- Lift
- Energielabel A
- Eeuwigdurend afgekochte erfpacht
- Servicekosten € 163,- per maand
- Niet Zelf bewoningsclausule van toepassing
- Berging aanwezig

Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan.
Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Koper heeft zijn eigen onderzoek plicht naar alle zaken die voor hem of haar van belang zijn. Met betrekking tot deze woning is de makelaar adviseur van verkoper.
Wij adviseren u een deskundige (NVM-)makelaar in te schakelen die u begeleidt bij het aankoopproces. Indien u specifieke wensen heeft omtrent de woning, adviseren wij u deze tijdig kenbaar te maken aan uw aankopend makelaar en hiernaar zelfstandig onderzoek te (laten) doen.
Indien u geen deskundige vertegenwoordiger inschakelt, acht u zich volgens de wet deskundige genoeg om alle zaken die van belang zijn te kunnen overzien.
Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.

INTERESSE?


NEEM CONTACT OP!

Von Poll Real Estate


De Lairessestraat 51

1071 NT, AMSTERDAM

020-2159988

info@von-poll.nl

WONING OP DE KAART

IK HEB INTERESSE!

DE MVA IS ER VOOR JOU

HEB JIJ AL EEN AANKOOPMAKELAAR?


Het kopen van een woning in Amsterdam doe je met een aankoopmakelaar.

Vind een aankoopmakelaar

SOORTGELIJKE WONINGEN IN JOUW MAILBOX?


Altijd als eerste op de hoogte van nieuw aanbod. Maak een zoekprofiel aan!

Maak een zoekprofiel aan

WAAR AAN TE DENKEN BIJ FINANCIERING?


Waarom je je laat adviseren door experts bij de aankoop van jouw woning.

Over financiering