Putterlaan 183

3722 WT, BILTHOVEN

Kenmerken


Woningoppervlakte103 m²Vraagprijs€ 395.000Status7-5-2025EnergielabelDTypeappartementAantal verdiepingen2Aantal kamers2Slaapkamers1Inhoud347 m³Buitenoppervlakte11 m²

Omschrijving


Een zeldzaam aanbod op een prachtige plek in Bilthoven nabij het winkelcentrum en het bos en op loopafstand van het station. In Woodland Residence zijn maar enkele maisonnettes.

Dit appartement is gelegen in de laagbouw en is een voormalige 3-kamerwoning en heeft de entree op de eerste verdieping. De slaapkamer is gelegen op de begane grond.
Woonoppervlakte: 103 m², bouwjaar 1980


APPARTEMENTENGEBOUW: Het appartementengebouw heeft een algemene entree met videofooninstallatie en brievenbussen. Het appartement heeft een berging in de onderbouw op de begane grond voorzien van elektra.
APPARTEMENT: Entree, hal, meterkast, riante berging met wasmachineaansluiting, toiletruimte, gedateerde badkamer voorzien van een ligbad met douche en een wastafel. Wat dit appartement aantrekkelijk maakt, is het extra grote woongedeelte van 40 m² met lichtinval aan twee zijden en een schuifpui naar het balkon. Van de woonkamer (voorheen 2 kamers) kun je met gemak ook weer 2 kamers maken (slaapkamer van 20 m² en woonkamer van 20 m²). De eenvoudige keuken ligt aan de voorzijde van het complex en kijkt uit op de galerij.
In de hal zit de trap naar de slaapverdieping op de begane grond. In het tussenkamertje beneden is een ruime kast onder de trap. De slaapkamer is voorzien van een wastafel.
EXTERIEUR: De woon-/eetkamer grenst aan het balkon van ruim 11 m² op het zonnige zuiden. Hier geniet u volop van de zon en het uitzicht naar het bos.

Bijzonderheden:
- De vereniging van eigenaren is actief, de servicekosten zijn € 509,14 per maand
- Voorschot stookkosten zijn € 135,- per maand, verwarming via blokverwarming
- De huurboiler is verwijderd, er moet dus nog een eigen warmwatervoorziening aangebracht worden
- In 2023 zijn alle houten kozijnen met enkel glas vervangen door kunststof kozijnen met dubbel glas
- Goede parkeervoorzieningen bij het complex
- Notaris ter keuze van verkoper
- Verkoper heeft het verkochte nooit zelf bewoond

INTERESSE?


NEEM CONTACT OP!

Nijland Makelaars Bilthoven


Vinkenlaan 29

3722 AH, BILTHOVEN

030-2285858

bilthoven@nijland.nl

WONING OP DE KAART

IK HEB INTERESSE!

DE MVA IS ER VOOR JOU

HEB JIJ AL EEN AANKOOPMAKELAAR?


Het kopen van een woning in Amsterdam doe je met een aankoopmakelaar.

Vind een aankoopmakelaar

SOORTGELIJKE WONINGEN IN JOUW MAILBOX?


Altijd als eerste op de hoogte van nieuw aanbod. Maak een zoekprofiel aan!

Maak een zoekprofiel aan

WAAR AAN TE DENKEN BIJ FINANCIERING?


Waarom je je laat adviseren door experts bij de aankoop van jouw woning.

Over financiering