1215 HC, HILVERSUM
Heerlijk, licht appartement op de eerste verdieping van een jaren '50 appartementengebouw.
Dit mooie, gemoderniseerde 3-kamer appartement is gelegen in het geliefde Hilversum-Zuid, op loopafstand van een kleinschalig winkelcentrum met o.a. een Albert Heijn, bakker en slager. Het openbaar vervoer en de Kolhornse Heide zijn op loopafstand. Het centrum van Hilversum, diverse (Internationale) scholen, treinstation en uitvalswegen zijn goed bereikbaar.
Het appartement is gemoderniseerd en heeft een mooie Eiken vloer. Het wordt geheel compleet opgeleverd met lampen en brede witte houten luxaflex.
Indeling:
Entree, ruime hal met toilet. Moderne open keuken aan de achterzijde voorzien van diverse inbouwapparatuur zoals koelkast, gas kookplaat, combi oven en was/droog combinatie en toegang tot het balkon aan de achterzijde. Het balkon is over de gehele breedte van het appartement, heeft een mooi vrij uitzicht en ligt op het zuiden.
Royale en lichte woon-/eetkamer met eveneens toegang tot balkon, hoofdslaapkamer, 2e slaapkamer.
Moderne badkamer met douche en wastafel.
In de kelder bevindt zich een ruime berging.
Bijzonderheden:
- gebruiksoppervlakte wonen ca. 70 m²;
- de bijdrage voor de VVE bedraagt € 187,07 per maand;
- voorschot blokverwarming € 155,- per maand;
- Er zal een niet zelfbewoningsclausule worden opgenomen in de uiteindelijke koopovereenkomst.
Gooiland Makelaardij BV
's-Gravelandseweg 46D
1211 BT, HILVERSUM
Het kopen van een woning in Amsterdam doe je met een aankoopmakelaar.
Vind een aankoopmakelaar
Altijd als eerste op de hoogte van nieuw aanbod. Maak een zoekprofiel aan!
Maak een zoekprofiel aan
Waarom je je laat adviseren door experts bij de aankoop van jouw woning.
Over financiering