Kwadijkerpark fase 2A2 266 ong

1444 JE, PURMEREND

Kenmerken


Woningoppervlakte120 m²Vraagprijs€ 532.023Status9-4-2025EnergielabelA+BouwvormtrueTypeoverigAantal kamers3Slaapkamers3Inhoud411 m³

Omschrijving


KWADIJKERPARK PURMEREND

TYPE MAGNOLIA 1
Wát een heerlijke tussenwoning om op de toekomst voorbereid te zijn, deze future living woning van 120m² genaamd Magnolia 1. Op de begane grond bevindt zich niet alleen een ruime woonkamer met open keuken voorzien van openslaande deuren naar het terras. Je vindt hier ook een slaapkamer, badkamer met douche/wastafel, separaat toilet en een kast met opstelplaats voor de wasmachine en wasdroger onder de trap. Op de verdieping bevinden zich nog twee ruimtes waarvan één met een dakkapel, een tweede badkamer met douche/wastafel en een separaat toilet. Keuze dus hoe je de woning het liefst benut! Mogelijkheden om de (klein)kinderen te laten logeren, zijn er in elk geval. Aan de straatzijde is er een berging voor de fietsen en de mogelijkheid om een auto op eigen terrein te parkeren. En vanaf het terras, bestaande uit klinkers, loop je direct het park in waar je andere bewoners van het Kwadijkerpark kunt ontmoeten. Zo heb je een waar vakantiegevoel!
Deze woningen zijn prachtig gelegen op een terp direct aan het park met een fijn terras, voorzien van straatklinkers. Door het hoogteverschil tussen het park en het terras en een kokoswall terrasscherm tussen de woningen ben je verzekerd van voldoende privacy.

De woning beschikt over de volgende eigenschappen:
*Woonoppervlakte van ca120 gbo
*grote woonkamer met open keuken
*complete keukeninrichting met diverse inbouwapparatuur
*slaapkamer en complete badkamer met douche en wastafel
*2 slaapkamers op de 1e verdieping
*complete badkamer met douche en wastafel
*separaat toilet
*diverse indelingsvarianten mogelijk op de begane grond
*berging aan de straatzijde
*parkeren op eigen kavel
* zeer energiezuinig (naar verwachting A++) met vloerverwarming, zonnepanelen en tripel glas

De koopsom is nu inclusief verplicht meerwerk;
- Dakplaten op zolder (wit)
- Buitenkraan aan de achtergevel, met aftapmogelijkheid
- Dubbele geschakelde spatwaterdichte wandcontactdoos aan de gevel
- Extra aansluitpunten voor data-aansluiting
- Extra elektra opties

LOCATIE
Kwadijkerpark ligt direct naast het lintdorpje Kwadijk, in de noordpunt van het oer-Hollandse Purmerend in de polders van Noord-Holland. In de directe omgeving zijn prachtige natuurgebieden en het IJsselmeer. Purmerend is dan ook het middelpunt van de regio Waterland. Het centrum is historisch, gezellig en beschikt over veel knusse winkelstraten, gezellige terrassen en authentieke pleinen. Tegelijkertijd is de stad Amsterdam al binnen een half uurtje aan te rijden. Het voormalige instellingenterrein van de Prinsenstichting wordt getransformeerd tot een prachtig woonpark met een harmonieuze mix van woningen en groene ruimtes en Kwadijkerpark begint al aardig vorm te krijgen; de eerste fase wordt nu opgeleverd. Het park, dat bekend staat om zijn volwassen bomen, zal een belangrijke rol spelen in de woonbeleving van toekomstige bewoners. De woningen zullen op terpen worden gebouwd, omringd door terrassen, brede hagen en trapjes, wat resulteert in een fraai en levendig geheel. Kwadijkerpark begint al aardig vorm te krijgen en de eerste fase wordt nu opgeleverd.

Het gemeenschappelijk hart van Kwadijkerpark wordt gevormd door de centrale waterpartij. Over dit water komt een prachtig vormgegeven brug te liggen. Verder lopen fiets- en wandelroutes om en door het park. Om de woongebieden heen loopt een rondweg die is verbonden met de instekers op de terpen waar de woningen op zijn gelegen. Je kunt niet door het park heen rijden, de buurtjes zijn autoluw. Ideaal voor de rust en spelende kinderen.

INTERESSE?


NEEM CONTACT OP!

Hoekstra & Van Eck Makelaars Purmerend


Waterlandlaan 88

1441 MR, PURMEREND

0299-472021

purmerend@hoekstraenvaneck.nl

Wij hebben voldoende reacties binnen en gaan deze nu verder verwerken


Heb je al op deze woning gereageerd? Zorg dan dat jouw voorinschrijving voltooid is, zodat je kans maakt op een bezichtiging. Helaas kunnen we niet iedereen uitnodigen.

Maak een zoekprofiel aan!

WONING OP DE KAART

Ik heb interesse!

Deze woning is erg populair. Voor deze woning zijn al voldoende contactaanvragen binnengekomen, je kunt daarom niet meer reageren op deze woning.

Maak een zoekprofiel aan!

DE MVA IS ER VOOR JOU

HEB JIJ AL EEN AANKOOPMAKELAAR?


Het kopen van een woning in Amsterdam doe je met een aankoopmakelaar.

Vind een aankoopmakelaar

SOORTGELIJKE WONINGEN IN JOUW MAILBOX?


Altijd als eerste op de hoogte van nieuw aanbod. Maak een zoekprofiel aan!

Maak een zoekprofiel aan

WAAR AAN TE DENKEN BIJ FINANCIERING?


Waarom je je laat adviseren door experts bij de aankoop van jouw woning.

Over financiering