Koningsvaren 105

1391 AH, ABCOUDE

Kenmerken


Woningoppervlakte152 m²Vraagprijs€ 895.000Status24-6-2025EnergielabelBTypeoverigAantal kamers6Slaapkamers4Perceeloppervlakte322 m²Inhoud538 m³Buitenoppervlakte12 m²

Omschrijving


Heerlijk ruime twee-onder-één kap woning in een rustige en groene wijk, waarin alleen bestemmingsverkeer komt. De woning is gelegen op een goed perceel grond, er is zelfs een stuk bijgekocht, en ligt op loopafstand van de winkels voor de dagelijkse boodschappen, treinstation Abcoude, het Abcoudermeer, sporthuis met zwembad en diverse sportvelden. Het beschikt over een grote tuin, driekwart rond het huis, en een vrijstaande stenen voormalige garage welke nu als berging en een tuinkamer dienst doet. Welkom op Koningsvaren 105, een huis dat alles heeft om jouw nieuwe thuis te worden!

Via de zijtuin kom je bij de voordeur van de woning, waarachter de hal met daarin het toilet met fonteintje, de meterkast en de trap naar de eerste verdieping ligt. De L-vormige woonkamer met open haard heeft een parketvloer en een moderne open keuken. De keuken aan de achterzijde is voorzien van hoogwaardige inbouwapparatuur, zoals een Quooker kraan, inductiekookplaat, combioven, vaatwasser en koel-/vriescombinatie. In de keuken liggen plavuizen op de vloer en de deur geeft toegang tot de diepe achtertuin. De voormalige garage is opnieuw ingedeeld en wordt momenteel gebruikt als berging aan de voorzijde en als tuinkamer aan de achterzijde. De tuinkamer is door middel van te openen glazen panelen zowel ’s winters als uiteraard ook zomers te gebruiken en is, net als de berging, voorzien van elektra.

De trap in de hal brengt u naar de overloop van de eerste verdieping vanwaar de drie ruime slaapkamers en de badkamer bereikbaar zijn. In de grote slaapkamer aan de achterzijde heb je toegang tot het balkon over de gehele breedte van de woning. Ook de andere twee slaapkamers op deze verdieping zijn ruim bemeten. In de badkamer vind je een ligbad met daarin een regendouche, een dubbele wastafel en een handdoekenradiator. Het tweede toilet is separaat en bevindt zich naast de badkamer.

Op de tweede verdieping is een ruime zolderkamer te vinden met een dakkapel en veel bergruimte achter de knieschotten. Middels een eenvoudige ingreep is het mogelijk hier twee slaapkamers van te maken. Verder vind je op deze verdieping nog een kleine kamer waar de aansluitingen voor de wasmachine en droger zitten en een ruime berging waarin ook de recent geplaatste hybride warmtepomp hangt.

Bijzonderheden:
- Ruime twee-onder-één kap woning in een rustige en groene buurt.
- De woning is goed onderhouden, het buitenschilderwerk is in 2024 gedaan en de woning is voorzien van vloer-/ en gevelisolatie en bijna overal HR++ glas.
- De woning heeft een energielabel B.
- In totaal maar liefst 17 zonnepanelen aanwezig, de panelen zijn huurkoop en dienen te worden overgenomen.
- Parkeren op eigen terrein.
- Goede ligging ten opzichte van de winkels voor de dagelijkse boodschappen, treinstation Abcoude, sporthuis met zwembad, de sportvelden (allen op loopafstand) en grote golfbaan.

Abcoude is een mooi, landelijk gelegen dorp in de kop van de provincie Utrecht, dichtbij Amsterdam, Amstelveen, Utrecht en Schiphol. De Zuidas, Amsterdam Zuid en Stadshart Amstelveen liggen op 15 minuten autorijden. In de buurt rijden diverse buslijnen en je loopt in 7 minuten naar het NS station.
Het dorp heeft een oud en gezellig centrum met restaurants, cafés, traiteurs, supermarkten, winkels en een donderdagsmarkt. Gedurende het gehele jaar worden er diverse culturele activiteiten georganiseerd. Er is een theater en een bibliotheek. Ook zijn er voorzieningen zoals tal van sportverenigingen (voetbal, hockey, tennis), kinderopvang, vier basisscholen, een golfbaan en een gloednieuwe sporthal met een zwembad. Het dorp biedt mooie wandel- en fietsroutes naar de Botshol, de Vinkeveense Plassen en langs het Gein, de Angstel en de Waver.

INTERESSE?


NEEM CONTACT OP!

Vlaanderen Meybaum Makelaars o.g.


Koppelkade 1

1391 CT, ABCOUDE

0294-281670

info@vlaanderenmeybaum.nl

WONING OP DE KAART

IK HEB INTERESSE!

DE MVA IS ER VOOR JOU

HEB JIJ AL EEN AANKOOPMAKELAAR?


Het kopen van een woning in Amsterdam doe je met een aankoopmakelaar.

Vind een aankoopmakelaar

SOORTGELIJKE WONINGEN IN JOUW MAILBOX?


Altijd als eerste op de hoogte van nieuw aanbod. Maak een zoekprofiel aan!

Maak een zoekprofiel aan

WAAR AAN TE DENKEN BIJ FINANCIERING?


Waarom je je laat adviseren door experts bij de aankoop van jouw woning.

Over financiering