1511 DB, OOSTZAAN
ALGEMENE OMSCHRIJVING
Op schitterende locatie in een stille zijstraat zonder doorgang waar kinderen nog op straat spelen, ligt deze fantastische uitgebouwde geschakelde twee onder één kap woning in jaren '30 stijl (gebouwd in 2000) met oprit en grote garage (30m²), welke uitstekend geschikt is om kantoor aan huis te realiseren. De woning ligt aan het open vaar- en viswater rond het Twiske en heeft een eigen aanlegsteiger voor een sloep.
LOCATIE
Gezien het rustige, kindvriendelijke en kleinschalige karakter van de wijk "Roemersloot" zijn deze woningen enorm geliefd. Het dorp Oostzaan is ideaal gelegen tussen Amsterdam en Zaandam, heeft een gezellig en rustig karakter, maar biedt wel allerlei voorzieningen als goede lagere scholen, sportclubs en winkels waaronder Albert Heijn, Dirk van de Broek, HEMA, Kruidvat en diverse restaurants. De toegang naar de snelwegen A7, A8 en de ring A10 bevindt zich op ca. 1 km van het centrum.
BEGANE GROND
Entree, hal, meterkast (modern), ruim toilet en toegang tot de grote garage (30m²) alwaar nu de wasmachine-/ en drogeropstelling. Voorts de ruime uitgebouwde tuingerichte woonkamer (32m²). Door het vele glas heeft de woonkamer veel natuurlijke lichtinval en prachtig uitzicht op de tuin.
Aan de voorzijde bevindt zich de ruimte woon-/eetkeuken (16m²), alwaar nu de keuken in L-vormige opstelling gesitueerd. De huidige keuken is voorzien van veel werk-en kastruimte en uitgevoerd met vaatwasmachine, combi-oven, kookplaat, afzuigkap. De begane grond is voorzien van vloerverwarming.
EERSTE VERDIEPING
Overloop welke toegang geeft 3 slaapkamers van respectievelijk 9m²,16m² en 17m². Waarvan de grootste twee slaapkamers voorzien zijn van een vaste kasten over de gehele breedte van de kamer. Daarnaast centraal op deze verdieping de badkamer (6m²) welke is uitgevoerd met ligbad, douche, dubbele wastafel en 2e toilet.
TWEEDE VERDIEPING
Vaste trap naar zolder-/slaapverdieping (17m²), welke nog ruimtelijker te maken is door het plaatsen van een dakkapel aan de achterzijde. Deze verdieping biedt veel bergruimte en plaats aan de c.v. ketel.
TUIN
Voortuin met oprit voor twee auto's en toegang tot de garage met elektrische kanteldeur
De achtertuin is ruim en is aan de achterzijde aan het water gelegen. Het heeft meerdere terrassen waar men privé heerlijk van de zin of schaduw kan genieten. Uw sloep kunt u aan uw eigen steiger aanleggen.
BIJZONDERE KENMERKEN
> Woonoppervlak 145m² BBMI-gemeten
> Grote garage (30m²) vanuit de woning te bereiken met mogelijkheid tot kantoor aan huis te maken
> De woning is v.v. hard houten kozijnen met dubbelglas
> Een groot voordel van deze woning is dat deze zomers koel en in de winter warm is.
> Heerlijke zonnige tuin met veel privacy gelegen aan het water met eigen steiger
> Kindvriendelijk gelegen aan rustige en kindvriendelijke zijstraat zonder doorgaand verkeer
> Op loopafstand van de winkels
> Deze woning is groter en heeft een groter perceel dan de meeste andere woning in de omgeving
KORTOM een heerlijk ruime gezinswoning met grote garage aan een rustige zijstraat gelegen en aan vaarwater
Aanvaarding in overleg
Westeneng Verbeek Makelaardij Bussum
Kapelstraat 18
1404 KB, BUSSUM
Het kopen van een woning in Amsterdam doe je met een aankoopmakelaar.
Vind een aankoopmakelaar
Altijd als eerste op de hoogte van nieuw aanbod. Maak een zoekprofiel aan!
Maak een zoekprofiel aan
Waarom je je laat adviseren door experts bij de aankoop van jouw woning.
Over financiering