2324 BX, LEIDEN
Apollolaan 240 : een buitenkans!
Luxe verbouwd appartement op 1e etage, met groot terras Z/W en royale berging.
Geheel en tot in detail in 2025 nieuw verbouwd 3- (voorheen 4) kamer appartement, met circa 100 m² woonoppervlak en 12 m² balkon op het zuidwesten! Slechts 2 appartementen per etage dus geen galerij.
Er is een nieuwe keuken geplaatst met Atag inbouwapparatuur, de wanden zijn gestuukt en geschilderd in lichte kleuren, er is een nieuwe badkamer geplaatst en een nieuw separaat toilet. Alle houtwerk binnen is geschilderd en in de hal is het plafond vernieuwd en voorzien van 6 led-inbouwspots. De woning is tevens voorzien van een nieuwe PVC vloer.
Over de omgeving:
Dit appartement is gunstig gelegen nabij alle voorzieningen: sportfaciliteiten, diverse scholen, kinderopvang, opstapplaatsen voor openbaar vervoer. Uitvalswegen A4, N206 en N11 zijn eenvoudig te bereiken en de Leidse binnenstad ligt op 15 minuten fietsen! Het buurtwinkelcentrum aan de Kennedylaan maar ook winkelcentrum de “Luifelbaan” zijn op eveneens op fietsafstand. Voor recreëren kunt u heerlijk wandelen langs de Vliet en is recreatiegebied ‘de Vlietlanden’ vlakbij om te sporten, sportvissen, zwemmen, het huren en/ of aanmeren van een boot bij restaurant De Waterfront. Voor de kinderen is er in de zomermaanden een waterspelpark. Gunstige gelegen ten opzichte van NS-station Leiden Lammenschans en De Vink.
Indeling 1e etage:
Entree, grote hal met led inbouwverlichting en garderoberuimte, luxe toiletruimte en toegang tot alle vertrekken.
Royale L-vormige woonkamer, groot 37 m² en lekker licht door de grote ramen, met aansluitend terras-balkon op het zuidwesten met vrij uitzicht.
Luxe keuken inclusief Atag grote koel/vrieskast, combimagnetron, vaatwasser, inductiekookplaat, wasemkap en kastruimte.
Twee royale slaapkamers (respectievelijk 18 m² en 13 m²), waarvan één met toegang tot het balkon! Luxe badkamer met dubbel wastafelmeubel met spiegelkast met verlichting, led inbouwspots in plafond, handdoekradiator en grote doucheruimte. Vanuit de keuken toegang tot de wasmachine/c.v. ruimte.
De royale berging bevindt zich op de begane grond.
Aanvullende informatie:
• voorzien van dubbelglas
• Remeha HR combiketel, bouwjaar Sept 2023
• goede indeling met grote kamers
• zonnig balkon van ca. 12m²
• gebouw met representatief entree, lift en video intercomsysteem
• gelegen op eigen grond
• actieve Vereniging van Eigenaren met professionele administrateur
• maandelijkse servicekosten woning zijn € 276,13 per maand
• projectnotaris: Bakker & Neve Notarissen in Leiderdorp
• alle maten zijn circa maten, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend
• oplevering in overleg
Rijsterborgh Makelaars B.V.
Eleanor Rooseveltlaan 255
1183 CK, AMSTELVEEN
Heb je al op deze woning gereageerd? Zorg dan dat jouw voorinschrijving voltooid is, zodat je kans maakt op een bezichtiging. Helaas kunnen we niet iedereen uitnodigen.
Maak een zoekprofiel aan!
Deze woning is erg populair. Voor deze woning zijn al voldoende contactaanvragen binnengekomen, je kunt daarom niet meer reageren op deze woning.
Maak een zoekprofiel aan!
Het kopen van een woning in Amsterdam doe je met een aankoopmakelaar.
Vind een aankoopmakelaar
Altijd als eerste op de hoogte van nieuw aanbod. Maak een zoekprofiel aan!
Maak een zoekprofiel aan
Waarom je je laat adviseren door experts bij de aankoop van jouw woning.
Over financiering