1189 VM, AMSTELVEEN
Op een unieke locatie nabij rivier de Amstel ligt deze prachtige tussenwoning. Het huis ademt rust en ruimte en ligt achter een rij villa’s aan de Amstel. Deze huizen zijn gebouwd in 2012 op het terrein van de voormalige Chocolademelkfabriek in Nes aan de Amstel. Dit huis biedt een harmonieuze balans tussen modern comfort en natuurlijke rust. Vanuit de woning heb je een prachtig uitzicht over uitgestrekte weilanden, een plek waar stilte en ontspanning samenkomen. Het huis beschikt onder andere over een sfeervolle woonkeuken, drie rustige slaapkamers, een verzorgde badkamer en een heerlijke sauna; een oase van rust in een fraaie groene omgeving.
Indeling begane grond:
Via de entree betreedt u de woning en komt u in de ruime hal met meterkast en een modern toilet met fonteintje. De hal is van de woonkamer en keuken gescheiden door een praktische schuifdeur. Luxe moderne open keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur waaronder een inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, heteluchtoven, koelkast, afwasmachine en Quooker kraan. Tegenover de keuken bevinden zich 2 ruime bergkasten.
Deze verdieping is in gebruik als woonkeuken en heeft een prachtig uitzicht over de weilanden.
De gehele vloer is afgewerkt met een stijlvolle licht groene gietvloer met vloerverwarming. Dankzij de grote schuifpui brengt de achtergevel heel veel daglicht binnen en kunt u zelfs in de winter genieten van het prachtige uitzicht.
De tuin, met houten vlonders, is perfect voor ontspannen zomeravonden en late uurtjes in de gezellige buitenlucht.
Eerste verdieping:
Royale overloop welke toegang geeft tot alle vertrekken. De woonkamer ligt aan de achterzijde en wordt afgesloten door een bronskleurige schuifdeur voorzien van glas. Aan de voorzijde ligt een fijne slaapkamer.
De badkamer is uitgerust met een tweede toilet, inloopdouche en wastafel met meubel. Naast de badkamer, is een inpandige berging met sauna, ideaal voor ultieme ontspanning.
Deze verdieping wordt ook verwarmd middels vloerverwarming. De houten vloer zorgt voor een warme sfeer.
Tweede verdieping:
Lichte overloop door het dakraam, met twee slimme inpandige bergingen. In de berging aan de linkerzijde bevinden zich de mechanische ventilatiebox en cv ketel, de berging aan de rechterzijde is volledig ter beschikking als opbergruimte.
De ouder slaapkamer ligt aan de achterzijde. De slaapkamer aan de voorzijde is nu in gebruik als kledingkamer met ruimte voor de wasmachine en droger. Deze kunnen ook in een berging geplaatst worden zodat deze kamer weer als slaapkamer gebruikt kan worden.
Bijzonderheden:
- Woonoppervlak: 122 m2
- Bouwjaar 2012
- Er is een onderheid terras met een prachtig uitzicht over de weilanden
- Energielabel A
- De woning is voorzien van vloerverwarming met individuele regeling op de begane grond en eerste verdieping
- Licht groene gietvloer op de begane grond en houten vloeren op de eerste en tweede verdieping
- Glad gestuukte wanden
- Eigen parkeerplaats voor de deur
- Landelijk en toch centraal gelegen
- Fantastisch en vrij uitzicht aan de achterzijde
- VvE-bijdrage per maand € 12,50 voor onderhoud middenterrein en parkeerplaats
Ligging:
Nes aan de Amstel is een mooi dorp aan de rivier De Amstel en valt onder de gemeente Amstelveen. Nes is omgeven door de weilanden van de Bovenkerkerpolder. Aan de overkant van de Amstel ligt de Ronde Hoep en het natuurgebied Botshol. De Ronde Hoep is een van de grootste open en onbebouwde gebieden in de Randstad.
Gezichtsbepalend is de Sint Urbanuskerk ontworpen door de beroemde architect Cuypers. In het dorp is een kleinschalige goede basisschool met daarin gevestigd een kinderdagverblijf en buitenschoolse opvang voor kinderen van 0 tot 13 jaar. Er rijdt een bus naar Amstelveen en Uithoorn.
Amstelveen en Uithoorn zijn met de auto binnen 10 minuten bereikbaar en Amsterdam in 20 minuten. Het is centraal gelegen met de A9, N201 en A2 op 10 minuten rijafstand. Nes aan de Amstel is een uitstekende plek om rust, ruimte en natuurschoon te ervaren en ligt toch dicht bij Amstelveen en Amsterdam. Het is ook een ideaal vertrekpunt voor een mooie fietsroute.
Wind Makelaars
Brugstraat 8
1191 AV, OUDERKERK AAN DE AMSTEL
Het kopen van een woning in Amsterdam doe je met een aankoopmakelaar.
Vind een aankoopmakelaar
Altijd als eerste op de hoogte van nieuw aanbod. Maak een zoekprofiel aan!
Maak een zoekprofiel aan
Waarom je je laat adviseren door experts bij de aankoop van jouw woning.
Over financiering