Damloper en Duindoorn 0

1508, ZAANDAM

Kenmerken


Oppervlakte20 m²Koopprijs€ 530.000Beschikbaar vanaf27-2-2025EnergielabelAOppervlakte buitenruimte1 m²Aantal verdiepingen1

Omschrijving


NOG ENKELE WONINGEN TE KOOP!!
NU OOK MET NO-RISKCLAUSULE!
Meer dan 80% verkocht! DE BOUW IS GESTART!

Inmiddels zijn er een flink aantal woningen verkocht en de bouw is gestart!
Heb je ook interesse? Neem direct contact op met een van de makelaars of schrijf je in via de projectwebsite van Oostzijderpark. De makelaar neemt dan contact met jou op.

NO-RISKCLAUSULE
Heb je interesse, maar wil je de zekerheid dat je je huidige woning eerst verkoopt? Wij bieden je de oplossing!
Wij bieden de laatste woningen die nog te koop zijn aan met een zogenaamde "No-Riskclausule"! Met deze clausule in de koop- en aannemingsovereenkomst koop je nieuwbouwwoning met het voorbehoud dat je je huidige woning verkoopt!
Wil je weten hoe dit precies werkt? Neem contact op met één van verkopende makelaars en vraag naar de mogelijkheden!

In Zaandam-west, nabij de "grote" rotonde en het station Kogerveld, komt een hele nieuwe woonwijk, met meer dan 500 woningen. Er is echter ook ruimte om te ondernemen, in de vorm "werken aan huis".
Wil je een kantoor, studio of praktijkruimte aan huis hebben op een centraal punt in Zaandam? Dan is dit een goede mogelijkheid.
30% van het vloeroppervlakte van de woning mag benut worden voor bovengenoemde functies, waarbij wonen uiteraard de hoofdfunctie blijft
Heb je vragen met betrekking de mogelijkheden en de nieuwbouw? Neem gerust contact op met de verkopende makelaars.

Dit is wonen in Damloper en Duindoorn
In Oostzijderpark is iedereen welkom. En als je de diversiteit aan woningen in Damloper en Duindoorn ziet, snap je het meteen. De uitstraling van deze twee woonvelden zijn typerend voor Oostzijderpark: stadse allure, maar wel midden in het groen. Een variatie aan gevels, fijne groen ingerichte terrassen en de flexibiliteit om een woning te gebruiken waarvoor jij hem wil gebruiken: wonen en heerlijk leven. Wil je werken aan huis, ook dat is hier mogelijk! Op de begane is een functionele ruimte die hier goed geschikt voor is! Dat kan allemaal in de woningen van Damloper en Duindoorn.

In Damloper en Duindoorn heb je keuze uit 41 ruime koopwoningen met een woonoppervlakte van 134 m2 (dit betreft de woning van deze aanmelding) tot en met 208 m2. Deze woningen hebben allemaal twee eigen parkeerplaatsen en zijn inclusief stelpost van de keuken. Dat wil zeggen dat je kunt kiezen uit een mooie keuken, naar eigen smaak, bij onze keukenpartner of jouw eigen partij. De badkamer en toilet richt je, tijdens het koperbegeleidingstraject, helemaal naar wens in. Daarnaast biedt de aannemer je de mogelijkheid om je huis op verschillende manieren in te delen, heb je een Delfse stoep voor extra privacy en is ook nog eens standaard het terras groen ingericht. Wist je dat twee woningen ook een groengevel hebben? Lees alles over de verschillende woningen in Damloper en Duindoorn via de projectwebsite van Oostzijderpark.

INTERESSE?


NEEM CONTACT OP!

Saen Garantiemakelaars Koog aan de Zaan


Zuideinde 51

1541 CA, KOOG AAN DE ZAAN

075-6161414

koogaandezaan@saen.nl

BEDRIJFSRUIMTE OP DE KAART

IK HEB INTERESSE!

DE MVA IS ER VOOR JOU

HEB JIJ AL EEN AANKOOPMAKELAAR?


Het kopen van een woning in Amsterdam doe je met een aankoopmakelaar.

Vind een aankoopmakelaar

SOORTGELIJKE WONINGEN IN JOUW MAILBOX?


Altijd als eerste op de hoogte van nieuw aanbod. Maak een zoekprofiel aan!

Maak een zoekprofiel aan

WAAR AAN TE DENKEN BIJ FINANCIERING?


Waarom je je laat adviseren door experts bij de aankoop van jouw woning.

Over financiering