BNV makelaars BV

Adres

A.J. Ernststraat 189
1083GV Amsterdam

Aanbod

Soort
Appartement
Aantal kamers
3
Woonoppervlakte
48 m²
Parkeergelegenheid
Openbaar parkeren/Geen garage
Energielabel
B
48 m²
3 kamer(s)

Soort
Appartement
Aantal kamers
4
Woonoppervlakte
108 m²
Parkeergelegenheid
Openbaar parkeren/Geen garage
Energielabel
F
108 m²
4 kamer(s)

Wamberg 831083 CZ Amsterdam
Huurprijs 2.850 per maand
Soort
Appartement
Aantal kamers
5
Woonoppervlakte
130 m²
Parkeergelegenheid
Openbaar parkeren/Geen garage
Energielabel
E
130 m²
5 kamer(s)

Singel 188H1016 AA Amsterdam
Vraagprijs 1.350.000
Soort
Appartement
Aantal kamers
5
Woonoppervlakte
168 m²
Parkeergelegenheid
Geen garage
168 m²
5 kamer(s)

Keizersgracht 397A1016 EK Amsterdam
Vraagprijs 4.350.000
Soort
Appartement
Aantal kamers
7
Woonoppervlakte
254 m²
Parkeergelegenheid
Openbaar parkeren/Geen garage
254 m²
7 kamer(s)

Houthavenweg 131014 ZA Amsterdam
Huurprijs 2.650 per maand
Soort
Kantoorruimte
Energielabel
A4xPlus


Medewerkers

Kathelijne Aartse Tuyn (KRMT)
kathelijne@bnvmakelaars.nl

Allon van der Vliet (KRMT)
allon@bnvmakelaars.nl

Fred Wijnen (RMT)
fred@bnvmakelaars.nl


Jasper Broëlman (RMT)
jasper@bnvmakelaars.nl


Frank Nieste (RMT)
frank@bnvmakelaars.nl


Theo Vermue (RMT)
theo@bnvmakelaars.nl


Aletta Gijzenberg (KRMT)
aletta@bnvmakelaars.nl

Onno van Denzen (Medewerker)
onno@bnvmakelaars.nl