



1461 GP, SOUTHEAST BEEMSTER
Gelijkvloers wonen, een zonnig terras én een hoekligging: dit is comfortabel wonen zonder concessies.
Welkom op je nieuwe thuis aan de Zuiderweg 185 in Zuidoostbeemster. Een fijn en verrassend ruim appartement op de begane grond, gelegen op de hoek en mét niet één maar twee volwaardige slaapkamers. Voeg daar het zonnige terras en de gewilde ligging aan toe en je weet… dit is een unieke benedenwoning die je niet vaak tegenkomt.
Wonen in Villa Zuidwijk in Zuidoostbeemster
Zuidoostbeemster voelt dorps en vrij, maar ligt heerlijk centraal. Je woont hier met uitzicht op het groen en je kijkt uit richting de Beemsterbrug en de dijk langs het Noordhollands kanaal. Er is lekker wat reuring voor de deur en met een paar stappen sta je in hartje Purmerend. Even een boodschap doen, lekker shoppen, een ommetje langs de weilanden of snel richting Purmerend of Amsterdam: het kan hier allemaal. Rust, gemak en bereikbaarheid komen op deze plek moeiteloos samen.
Indeling, alles gelijkvloers en logisch ingedeeld
Je komt binnen in de entree met plek voor je garderobe en extra bergruimte. Vanuit hier stap je door naar de woonkamer. Een lichte, prettige leefruimte met ramen aan twee zijden dankzij de hoekligging. Dat voel je meteen. Meer licht, meer lucht, meer woonplezier.
De dichte keuken is praktisch ingericht. Alles wat je nodig hebt, precies op de juiste plek en je kijkt heel leuk weg richting het groen en de Purmerenderweg.
Het appartement beschikt over twee slaapkamers. Een groot pluspunt, zeker binnen dit complex. De hoofdslaapkamer is ruim en grenst direct aan de badkamer en suite. Dat geeft comfort en een hotelachtig gevoel. De tweede slaapkamer is perfect als logeerkamer, werkkamer en/of hobbyruimte.
De badkamer is netjes en verzorgd. Het toilet is separaat, prettig voor jou én je gasten. Daarnaast zijn er meerdere vaste kasten, waardoor je nooit hoeft in te leveren op opbergruimte.
Buitenruimte
Vanuit de slaapkamer stap je zo het terras op. Deze ligt gunstig op het zuiden waardoor je de hele dag van de zon kunt genieten. Echt een heerlijke plek om van het buitenleven te genieten.
Bergruimte
In het complex heb je nog de beschikking over je eigen berging. Deze ligt aan de buitenzijde waardoor je lekker wat daglicht toetreding hebt. Een mooie ruimte voor je fiets en overige zaken.
Nog even alles op een rijtje:
- Appartement op een gewilde locatie in Zuidoostbeemster
- Gelegen op de begane grond
- Hoekappartement met extra lichtinval
- Zonnig terras op het zuiden
- Twee slaapkamers
- Badkamer en suite bij de hoofdslaapkamer
- Servicekosten € 184,22
- Blokverwarming en voorschot stookkosten € 200--
- Woonoppervlak: ca. 60 m²
Dit appartement laat zich niet vangen in alleen foto’s. Dit moet je voelen. Het licht, het gemak van gelijkvloers wonen en die fijne buitenruimte. Bekijk alvast de woningvideo en plan daarna een bezichtiging. Wij laten je graag dit appartement met alle aandacht zien.
HR Home
Sydney Street 4
1448NV, PURMEREND
Have you already responded to this property? If so, make sure your preregistration is complete so you have a chance at a viewing. Unfortunately, we can't invite everyone.
Create a search profile!
This property is very popular. Enough contact requests have already been received for this property, therefore you can no longer respond to this property.
Create a search profile!
)
Buying a home in Amsterdam is done with a buying agent.
Find a buying agent
)
Always the first to know about new offers. Create a search profile!
Create a search profile