



2141 CS, VIJFHUIZEN
Prachtig ruim nieuwbouw appartement met balkon op het zuiden! Op een bijzondere locatie: centraal in het gezellige dorp Vijfhuizen én met uitzicht over het park. Omringd door natuur en recreatiegebied en op fietsafstand van zowel Haarlem als Hoofddorp.
Binnenkort wordt dit lichte, moderne appartement gerealiseerd. Het is onderdeel van een kleinschalig project, Parkzicht, op de voormalige locatie van 't Biervat. Het appartement, bouwnummer 5, wordt gebouwd op de tweede én tevens bovenste verdieping, zodat u verzekerd bent van een ongestoord uitzicht zonder bovenburen. Het appartement heeft een royale woonkamer met grote raampartijen, die plaats biedt aan een open keuken en naadloos overgaat in het aangrenzende balkon op het zuiden. Dit is straks de ideale plek om in de zon te genieten van het uitzicht op het park. Daarnaast komen er twee comfortabele slaapkamers, een ruime badkamer met aansluiting voor wasmachine en droger, een separaat toilet en een installatieruimte met de opstelplaats voor onder meer de warmtepomp.
Zorgeloos wonen! Voor een duurzaam en comfortabel woonklimaat wordt gekozen voor de nieuwste technologieën. Het appartement wordt onder meer uitgerust met een moderne warmtepomp, vloerverwarming en zonnepanelen (geplaatst op het gezamenlijke dak) voor een energiezuinige toekomst.
Goed om te weten:
* De bouw start binnenkort
* Het appartement wordt opgeleverd met sanitair en tegelwerk (keuken niet inbegrepen)
* De sanitaire voorzieningen en het tegelwerk kunnen desgewenst naar eigen wens worden aangepast
* Vloeren en wanden zijn na oplevering door uzelf nader af te werken
* Er komt geen lift in het complex
* Maandelijkse bijdrage voor de Vereniging van Eigenaren ca. €200
* Eigen externe berging
* Inclusief parkeerplaats op eigen terrein
Vijfhuizen is een rustig dorp. Het ligt tussen Haarlem en Hoofddorp in. U geniet van de nabijheid van de stad en tegelijkertijd van een groene, ontspannen omgeving. In het dorp vind u een basisschool, sportclubs, een supermarkt, bakker en gezellige eetgelegenheden. Het dorp is omringd door polder- en recreatielandschap. Zo is er het Haarlemmermeerse Bos, waar het fijn wandelen, fietsen of gewoon even uitwaaien is en ook de Meer- en Molenplas liggen dichtbij.
Mooijekind Vleut Brokers Hoofddorp
Town Hall Square 306 A
2132TZ, HOOFDDORP
)
Buying a home in Amsterdam is done with a buying agent.
Find a buying agent
)
Always the first to know about new offers. Create a search profile!
Create a search profile