



1567 GN, ASSENDELFT
Ruimte, licht en comfort in een kindvriendelijke wijk!
Wat een leuke woning is dit, in het populaire Saendelft. In het hart van Parkrijk staat deze verrassend ruime en energiezuinige woning. Met een breedte van maar liefst 5,70 meter, vier slaapkamers, een zonnige tuin op het zuidwesten én energielabel A+ is dit een ideaal (t)huis voor een (jong) gezin. De woning is voorzien van 11 zonnepanelen, goede isolatie én een opvallende architectuur met boogvormig dak.
De C.J. Blaauwstraat is een rustige straat met een groen plantsoen voor de deur. De wijk staat bekend om het vele openbaar groen, speelplekken en de goede voorzieningen in de directe omgeving. Scholen, kinderopvang, BSO en winkelcentrum Kaaikhof liggen allemaal op loop- of fietsafstand. Ook het treinstation Krommenie-Assendelft, de winkels aan de Assendelftse Dorpsstraat en het oude centrum van Krommenie zijn goed bereikbaar. Met de bus ben je bovendien zó in Zaandam.
Indeling
Begane grond
Via de voordeur kom je in de L-vormige hal met sfeervolle lambrisering en een donkere tegelvloer, die is door gelegd in de woonkamer en keuken. Naast de meterkast is ruimte voor een kapstok, en de keurige toiletruimte met fonteintje is uitgevoerd in neutrale kleuren. De tuingerichte woonkamer valt op door het licht en de breedte: maar liefst 5,70 meter! De grote raampartijen en de ligging op het zuidwesten zorgen voor veel zonlicht tot in de avond. Het elektrisch zonnescherm biedt schaduw wanneer gewenst.
Aan de voorzijde bevindt zich de ruime eetkeuken met genoeg plek voor een eettafel en uitzicht op de straat. De zeer ruime hoekopstelling heeft alle benodigde inbouwapparatuur: een groot 5-pitsgasfornuis met dubbele oven, een afzuigkap, magnetron, vaatwasser, koelkast en een vriezer. Extra bergruimte is er in de trapkast, op de grens van de keuken en woonkamer. Kook jij straks je favoriete gerechten in deze fijne keuken?
Eerste verdieping:
Verrassend is de ruime overloop, over de hele breedte van het huis. Hier zie je de mooie trappen, een donkergrijze vloer en een, rustige lichtgrijze kleur op de muren. Gekozen is voor balans en rust, met een chique uitstraling.
Aan de achterzijde zijn twee slaapkamers, beiden met een groot dakraam, en de ruime slaapkamer aan de voorzijde wordt als master bedroom gebruikt. Deze master slaapkamer is aan de buitenkant uitgerust met een “Sun Screen” wat ook de muggen tegenhoudt, waardoor je met open raam kunt slapen. Naast deze kamer is de lichte badkamer met een ligbad, aparte douche en een wastafelmeubel met spiegelkast. En het toilet? Die vind je in een aparte ruimte, te bereiken vanaf de overloop.
Tweede verdieping:
Dankzij de brede dakkapel aan de achterzijde is hier een royale vierde slaapkamer gerealiseerd. Deze kamer loopt over de volledige breedte van het huis en heeft een strakke afwerking en veel licht. Op de overloop vind je de wasmachine-aansluiting en een extra dakraam.
Tuin:
In de zonnige tuin, op het zuidwesten, geniet je volop van de zon. Het terras is van groot formaat, en naast de berging is een tweede terras voor een zonnige start van de dag. Een groot, elektrisch bedienbaar zonnescherm zorgt voor een fijne schaduwplek en ga je met de fiets op pad? Haal je tweewieler uit de berging en loop, via de steeg, zo naar de openbare weg. Het stoepje voor de deur biedt de mogelijkheid om potten met planten en een bankje neer te zetten.
Bijzonderheden:
- Volle eigendom
- Dak-, gevel- en vloerisolatie
- Heteluchtverwarming
- 11 zonnepanelen
- Amysoft waterontharder
- Brede dakkapel aan de achterzijde
- Vier slaapkamers
- Zonnige tuin (zuidwest) met een berging en achterom
- Energielabel A+
Saen Warranty brokers Assendelft
Communicatieweg East 12 M
1566HP, ASSENDELFT
)
Buying a home in Amsterdam is done with a buying agent.
Find a buying agent
)
Always the first to know about new offers. Create a search profile!
Create a search profile