



2135 VA, HOOFDDORP
Op zoek naar een instapklare luxe afgewerkte driekamerappartement met balkon op het zuidwesten, in het zeer geliefde en fraaie Tudorpark? De 'Tudor' bouwstijl kenmerkt zich door fraaie details waardoor het een chique uitstraling heeft. Dit appartement heeft twee slaapkamers, een luxe badkamer en een compleet uitgevoerde keuken. De woning is centraal gelegen, met de Toolenburger Plas als achtertuin en de A4 om de hoek!
Ligging
De woning is zeer centraal gelegen en dagelijkse voorzieningen zoals de winkelcentra in Toolenburg en Floriande, (basis)scholen en sportverenigingen bevinden zich in de buurt. De Toolenburgerplas en Sportcomplex Koning Willem-Alexander liggen op steenworp afstand. Uitvalswegen richting Amsterdam, Schiphol, Haarlem, Den Haag en Leiden (A4, A5, A9) zijn gemakkelijk te bereiken. Er zijn uitstekende openbaarvervoersverbindingen, de bushalte ligt op acht minuten loopafstand en heeft een snelle verbinding naar onder andere Schiphol en Amsterdam. Het strand en de duinen liggen op slechts 30 minuten rijden.
Entree begane grond:
Centrale entree met bellentableau, brievenbussen, trappenhuis en lift.
2e verdieping:
Entree met toegang naar de slaapkamers, gelegen aan de voorzijde. De luxe badkamer is uitgevoerd met een handdoekradiator, een extra ruime inloopdouche met glazen schuifdeur, regendouche en handdouche. Een breed badkamermeubelkast en spiegel met spiegelverwarming tegen het beslaan. Echt een eyecatcher! Het toilet is voorzien van een wandcloset en een fontein.
De woonkamer is voorzien van een moderne open keuken en heeft openslaande deuren naar het op het zuidwesten gelegen balkon. Deze deuren zijn voorzien van horren tegen insecten. De open keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur met onder meer; 5-pits gaskookplaat op glas, vaatwasser en koelkast.
Dit appartement heeft ook een ruime wasruimte. Hier staat o.a. de wasmachine en droger opgesteld. Ook de cv-ketel en het mechanische ventilatiesysteem zijn hier gesitueerd.
Het appartement is voorzien van een PVC vloer.
Berging
De berging ligt buiten het complex direct achter de woning.
Parkeerplaats
De woning is voorzien van een parkeerplaats op het terrein wat toebehoort aan onder andere de bewoners van dit complex. Deze parkeerplaats is niet vrij toegankelijk.
Bijzonderheden
Energielabel A; woonoppervlakte: ca. 70 m²; bouwjaar 2016; de woning is volledig geïsoleerd; de badkamer is voorzien van vloerverwarming; balkon gelegen op het zuidwesten; gezonde en actieve VvE; servicekosten appartement ca. €217,77. per maand en servicekosten parkeerplaats ca. €25,- per maand (met eigen VvE).
Here Brokers
Venneperhof 3
2151AW, NEW-VENNEP
Have you already responded to this property? If so, make sure your preregistration is complete so you have a chance at a viewing. Unfortunately, we can't invite everyone.
Create a search profile!
This property is very popular. Enough contact requests have already been received for this property, therefore you can no longer respond to this property.
Create a search profile!
)
Buying a home in Amsterdam is done with a buying agent.
Find a buying agent
)
Always the first to know about new offers. Create a search profile!
Create a search profile