Spreeuwenpark 11
1021 GS AmsterdamVraagprijs € 700.000
Omschrijving
Royaal bedrijfspand met twee bovenwoningen. Het pand is gelegen tegenover een plantsoen in de Vogelbuurt van Amsterdam-Noord op korte afstand van de veerdienst over het IJ naar het Centraal Station en het centrum van Amsterdam. Eveneens goed bereikbaar via de nabijgelegen IJ-tunnel en de aansluiting naar de Ringweg rond Amsterdam.
Indeling:
Bedrijfsruimte: voormalige fysiotherapie praktijk, entree, hal, trap naar souterrain (ca. 95 m² BVO), wachtruimte, twee ineenlopende praktijkruimtes, toilet met fontein, plus twee aparte praktijkruimtes (totaal ca. 104 m² BVO) en achtergelegen tuin.
Eerste verdieping: entree, hal, toilet met fontein, kamer en suite met balkon aan voor- en achterzijde, twee slaapkamers en een keuken (GO Wonen ca. 89 m²).
Tweede verdieping: entree, hal, toilet met fontein, royale woonkamer met voor en achter balkon, twee slaapkamers en een keuken (GO Wonen ca. 89 m²).
Zolderverdieping: overloop, zeer grote, goed afgewerkte zolderruimte geschikt voor meerdere doeleinden, uitstekende geluidsisolatie in de vloer en warmte-isolatie in plafond, veel daglicht middels enkele lichtkoepels in plafond, berging, toilet met fontein en douchegelegenheid, keuken en aparte doucheruimte. Vanuit de zolderruimte middels een vaste trap toegang tot het deels platte dak (GO Wonen ca. 86 m²).
– Pand wordt leeg opgeleverd.
– Volledig en waterdicht onderkelderd.
– De begane grond, tweede en derde verdieping verkeren in (zeer) goede staat van onderhoud.
– De eerste verdieping behoeft modernisering.
– Het pand verkeert aan de buitenzijde in zeer goede staat van onderhoud.
– Voortdurend recht van erfpacht.
– Voor beneden is een praktijkvergunning aanwezig.
– Voldoende parkeergelegenheid (blauwe zone) in de nabije omgeving.
– Trottoirs recent door de gemeente gerenoveerd.
Kenmerken
Overdracht | |
---|---|
Prijs | € 700.000 |
Status | Beschikbaar |
Aanvaarding | in overleg |
Grondsituatie | |
Eeuwigdurend afgekocht | nee |
Bouw | |
Bouwvorm | Bestaande bouw |
Type Woning | Bedrijfsruimte |
Indeling | |
Aantal Kamers | 93 |
Oppervlakten en Inhoud | |
Gebruiksoppervlakte | 93 m² |
Kaart
Bekijk op kaartContact
amstelveen@voormamillenaar.nl
www.voormamillenaar.nl
Afspraak maken
Gerelateerd aanbod
Amsterdam
Amsterdam de Nederlandse hoofdstad, staat bekend om het artistieke erfgoed, het uitgebreide grachtennetwerk en de smalle gevelhuizen, een erfenis uit de Gouden Eeuw. In het Museumkwartier bevinden zich het Van Gogh Museum, het Rijksmuseum met werken van Rembrandt en Vermeer, en het Stedelijk Museum met moderne kunst. Fietsen is onlosmakelijk verbonden met het karakter van de stad en er zijn veel fietspaden. In het centrum van Amsterdam vind je natuurlijk de prachtige grachten waar de stad bekend om staat, maar er is nog zo veel meer.
Bekijk gerelateerde objecten