Zinranapad 215
1096 GV, Amsterdam
€ 927.000
Omschrijving
Zinranapad 215
Op de vijftiende en zestiende verdieping van Elements bevindt zich deze royale Sky Twin Loft van circa 91 m². Gelegen in de top van de toren biedt de woning een spectaculair uitzicht over de Amstel, het Bella Vista Park en de skyline van Amsterdam. De living grenst aan een balkon op het oosten, dat over de gehele breedte van de woning loopt en waar de ochtendzon volop aanwezig is. De keuken is ontworpen door Leicht Kitchens en uitgevoerd met hoogwaardige apparatuur, waaronder een Quooker-kraan en een inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging. Het ontwerp kan geheel naar persoonlijke voorkeur worden aangepast. Op de tweede woonlaag liggen twee slaapkamers, beide voorzien van een schuifpui die zorgt voor veel licht en een directe verbinding met buiten. De grootste slaapkamer beschikt over ruimte voor een royale inloopkast. De badkamer wordt afgewerkt met grote matte zandkleurige tegels en deels strak gestucte wanden, en is voorzien van een inloopdouche, dubbele wastafel en toilet. Het separate toilet sluit aan bij dezelfde moderne afwerking.
Erfpacht
Bij Elements is sprake van het nieuwe eeuwigdurende erfpachtstelsel. De koopsom is exclusief jaarlijkse erfpachtcanon van € 7.118,- De jaarlijkse canon is in principe fiscaal aftrekbaar.
Parkeergarage
Bij een appartement kan een parkeerplaats worden gekocht in de stallingsgarage. De prijs van een parkeerplaats is 65.000 euro exclusief canon en VvE bijdrage. Voor compacte stadsauto’s en motoren zijn enkele parkeerplaatsen beschikbaar. De prijs hiervan is 30.000 euro.
Elements Amsterdam
Elements is een prijswinnend gebouw met een vloeiend ontwerp zonder scherpe hoeken en met bronskleurige lijnen die de gevel een markant karakter geven. De 70 meter hoge toren herbergt zeventig koop- en zeventig huurwoningen, aangevuld met voorzieningen zoals een zwembad met uitzicht op de Amstel, groene daktuinen, co-working spaces en een sfeervolle bar. Het gebouw is klimaatpositief door geïntegreerde zonnepanelen, het gebruik van duurzaam hout en daktuinen die bijdragen aan verkoeling en biodiversiteit. Dankzij de centrale ligging is Elements binnen vijf minuten bereikbaar vanaf de A2, Station Amsterdam Amstel en metrostation Spaklerweg.
Selecteer je favoriete woning(en) in de woningzoeker op de website van Elements.
Lees de volledige omschrijvingKenmerken
| Soort bouw | Nieuwbouw |
| Energie Label | A+++ |
| Voorziening | zonnepanelen |
| Woonoppervlakte | 91 m² |
| Buitenoppervlakte | 9 m² |
| Objecttype | tussenverdieping |
| Type | appartement |
| Inhoud | 237 m³ |
| Verdieping van Ingang | 15 |
| Aantal Slaapkamers | 2 |
| Aantal Verdiepingen | 2 |
| Aantal Kamers | 3 |
Interesse?
Neem contact op!
Broersma Werken en Wonen
Koningslaan 14 215
1075AC, Amsterdam
020-3059777
Woning op de kaart
Ik heb interesse!
De MVA is er voor jou
Heb jij al een aankoopmakelaar?
Het kopen van een woning in Amsterdam doe je met een aankoopmakelaar.
Soortgelijke woningen in jouw mailbox?
Altijd als eerste op de hoogte van nieuw aanbod. Maak een zoekprofiel aan!
Waar aan te denken bij financiering?
Waarom je je laat adviseren door experts bij de aankoop van jouw woning.
Zinranapad 215
1096 GV, Amsterdam




