



1096 GG, AMSTERDAM
Zinranapad 195
Unieke kans om op de bouw te kijken! Op donderdag 9 oktober opent Elements de deuren! Geïnteresseerden kunnen de bouwplaats bezoeken en alvast een voorproefje krijgen van hun mogelijke nieuwe woning. Neem contact op met één van de verkopende makelaars om een tijdslot te reserveren. Het is alleen mogelijk om de locatie te bezoeken op afspraak.
De verwachte oplevering van deze woning staat gepland voor de zomer van 2026.
Op de dertiende verdieping van Elements wordt Sky Twin Loft T13.3 gerealiseerd, met een woonoppervlak van circa 91 m² en een balkon van circa 9 m². De woning wordt betreden via een ruime hal met toegang tot het gastentoilet en de trap naar de tweede woonlaag. De lichte living biedt uitzicht op het Bella Vista Park en heeft een directe verbinding met het balkon, waar de ochtendzon en het uitzicht richting de Amstel samenkomen. Op de bovenste woonlaag bevinden zich twee slaapkamers, beide met royale schuiframen die zorgen voor veel licht en een open verbinding met buiten. Daarnaast is er een berging aanwezig. De badkamer wordt uitgevoerd met grote zandkleurige matte tegels in combinatie met deels strak gestucte wanden, en voorzien van een inloopdouche, dubbele wastafel en tweede toilet. De keuken is ontworpen door Leicht Kitchens en wordt uitgerust met hoogwaardige apparatuur, waaronder een Quooker-kraan en een inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging. Het ontwerp kan worden aangepast naar persoonlijke smaak, met ruimte voor materiaal- en kleurkeuzes en slimme indelingen.
Erfpacht
Net zoals bij de meeste woningen in Amsterdam, is bij Elements sprake van erfpacht. Bij Elements is sprake van het nieuwe eeuwigdurende erfpachtstelsel. De koopsom is exclusief jaarlijkse erfpachtcanon van € 7.322,-. De jaarlijkse canon is in principe fiscaal aftrekbaar.
Parkeergarage
Bij een appartement kan een parkeerplaats worden gekocht in de stallingsgarage. De prijs van een parkeerplaats is 65.000 euro exclusief canon en VvE bijdrage. Voor compacte stadsauto’s en motoren zijn enkele parkeerplaatsen beschikbaar. De prijs hiervan is 30.000 euro.
VvE bijdrage
Voor de VvE is een concept begroting opgesteld. De indicatie van de maandbijdrage voor een woning is 2,90 euro per m2 woonoppervlakte en circa 130 euro per parkeerplaats.
Elements Amsterdam
Elements is een prijswinnend gebouw met een vloeiende architectuur zonder scherpe hoeken en met markante bronskleurige lijnen. De 70 meter hoge toren omvat zeventig koop- en zeventig huurwoningen, aangevuld met voorzieningen zoals een zwembad met uitzicht op de Amstel, groene daktuinen, co-working spaces en een sfeervolle bar. Het gebouw is klimaatpositief dankzij geïntegreerde zonnepanelen, het gebruik van duurzaam hout en de verkoelende werking van de daktuinen. Dankzij de centrale ligging is Elements binnen vijf minuten bereikbaar vanaf de A2, Station Amsterdam Amstel en metrostation Spaklerweg.
Broersma Werken en Wonen
Koningslaan 14
1075AC, AMSTERDAM
)
Het kopen van een woning in Amsterdam doe je met een aankoopmakelaar.
Vind een aankoopmakelaar
)
Altijd als eerste op de hoogte van nieuw aanbod. Maak een zoekprofiel aan!
Maak een zoekprofiel aan
)
Waarom je je laat adviseren door experts bij de aankoop van jouw woning.
Over financiering