



1011 DG, AMSTERDAM
Modern 3-kamerappartement van 84m2, in het hart van Amsterdam, rustig gelegen op het autoluwe Oosterdokseiland. De woning heeft een ruime woonkamer met een Frans balkon, twee slaapkamers, een externe berging en parkeerplaats.
INDELING
Entree
• afgesloten en verzorgde centrale entree
• twee liften en een trap naar de derde verdieping
Woonkamer en keuken
• ruime, lichte L-vormige woonkamer met een grote glazen pui en Frans balkon
• open keuken uit 2012 met moderne inbouwapparatuur: inductiekookplaat, oven, vaatwasser, koelkast en vriezer
• ruimte voor een grote eettafel en ruime zithoek
• uitzicht op het rustige binnenterrein van het complex
Slaapkamers
• grote hoofdslaapkamer met ingebouwde garderobekast
• tweede slaapkamer, ideaal als logeerkamer, werkkamer of kinderkamer
Badkamer
• moderne badkamer met inloopdouche en dubbele wastafel
• bouwjaar 2012 en goed onderhouden
Overige ruimtes
• separaat toilet met fonteintje
• bergruimte met aansluitingen voor wasmachine en droger
Parkeergarage onder het gebouw
• externe berging in het gebouw (4m²)
• eigen parkeerplaats in, separaat te koop voor €80.000,-
EIGENDOM EN VVE
Het appartement is gelegen op grond in gemeentelijke erfpacht. De erfpacht is volledig en eeuwigdurend afgekocht in 2024 voor een bedrag van €55.395.
De gezonde VVE is actief en wordt professioneel beheerd. Het aandeel van het appartement is 91/9.996. De maandelijkse servicekosten bedragen per maand €173,59 voor het appartement en €44,04 voor de parkeerplaats. Meerjarig onderhoudsplan, opstalverzekering, notulen en voldoende reserves zijn aanwezig.
OMGEVING
Het appartement ligt op het moderne Oosterdokseiland, direct naast Amsterdam Centraal Station, in een rustige en autoluwe straat midden in het historische centrum. Op loopafstand bevinden zich de Openbare Bibliotheek (OBA), het Scheepvaartmuseum, het Marinetrrein met zwemgelegenheid in de zomer, de Nieuwmarkt, het Waterlooplein, de Dam en talloze winkels, supermarkten, cafés en restaurants. Onder het complex bevindt zich een Albert Heijn. In de buurt zijn daarnaast de Coffee Company, Sea Palace, TrainMore en de Skylounge DoubleTree Hilton.
Bereikbaarheid:
• Centraal Station op 2 minuten lopen
• directe verbindingen met tram, metro, bus en trein
• via de IJ-tunnel snelle aansluiting op de Ring A10
• Schiphol binnen 30 minuten met OV of auto
• parkeren kan op de eigen parkeerplaats
BIJZONDERHEDEN
• 84m2 woonoppervlakte (NEN2580 meetrapport aanwezig)
• energielabel A, volledig geïsoleerd, dubbele beglazing
• bouwjaar 2012, verkopers zijn eerste bewoners
• vloerverwarming aanwezig
• ruime L-vormige woonkamer met Frans balkon
• moderne keuken en badkamer
• eigen parkeerplaats in afgesloten garage, separaat te koop voor €80.000,-
• externe berging van 4m²
• erfpacht volledig en eeuwigdurend afgekocht
• gezonde, actieve VvE, professioneel beheerd
• uitstekende ligging in hartje Amsterdam, direct naast Centraal Station
• autoluwe straat, moderne bouw in historisch gebied
• vaste notaris
Voor meer informatie en de brochure kijk op wfhermansstraat95.nl
OVER DEZE INFORMATIE
Deze informatie is door Sjuleke’s Makelaardij met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Door Sjuleke’s Makelaardij wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580 en is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Sjuleke's Makelaardij B.V.
Westerdoksdijk 531
1013BX, AMSTERDAM
Heb je al op deze woning gereageerd? Zorg dan dat jouw voorinschrijving voltooid is, zodat je kans maakt op een bezichtiging. Helaas kunnen we niet iedereen uitnodigen.
Maak een zoekprofiel aan!
Deze woning is erg populair. Voor deze woning zijn al voldoende contactaanvragen binnengekomen, je kunt daarom niet meer reageren op deze woning.
Maak een zoekprofiel aan!
)
Het kopen van een woning in Amsterdam doe je met een aankoopmakelaar.
Vind een aankoopmakelaar
)
Altijd als eerste op de hoogte van nieuw aanbod. Maak een zoekprofiel aan!
Maak een zoekprofiel aan
)
Waarom je je laat adviseren door experts bij de aankoop van jouw woning.
Over financiering