Tussenwoning De Velden Deelplan D fase 1 14 ong

ASSENDELFT

Kenmerken


Woningoppervlakte129 m²Vraagprijs€ 529.000Status17-4-2025EnergielabelA+++BouwvormtrueTypehuisAantal kamers6Slaapkamers3Perceeloppervlakte174 m²Inhoud455 m³

Omschrijving


START VERKOOP 3 APRIL 2025! DE VELDEN DEELPLAN D FASE 1!

OPEN HUIZEN DAG 5 APRIL 2025 VAN 11.00-15.00 UUR
Kom voor meer informatie over het nieuw deelplan langs bij Bert van Vulpen makelaars + hypotheken, Provincialeweg 21 in Krommenie.

Welkom in De Velden. Waar authentieke Zaanse architectuur samenkomt met een groene, waterrijke omgeving. Hier geniet u van het beste van twee werelden: de ruimte en rust van boomrijke lanen en waterpartijen, gecombineerd met de gezelligheid van knusse woonhofjes. Een plek waar buren elkaar ontmoeten en waar het gevoel van vrijheid en verbondenheid perfect in balans is.

De ontwikkeling van Kreekrijk is in volle gang, en de structuur van de wijk wordt al goed zichtbaar. Wat u kunt verwachten? Een ruim opgezette, groene woonwijk met waterpartijen, doorkijkjes naar het omliggende landschap en een zorgvuldig ontworpen indeling, Kreekrijk bestaat uit vier woongebieden. De wijk is ontworpen met oog voor de natuur, waardoor water en groen een prominente rol spelen in het straatbeeld.

OPEN HUIZEN DAG 5 APRIL 2025 VAN 11.00-15.00 UUR
Kom voor meer informatie over het nieuw deelplan langs bij Bert van Vulpen makelaars + hypotheken, Provincialeweg 21 in Krommenie.

Tussen- en hoekwoningen
Welkom in een bijzondere nieuwbouwwijk, waar gevarieerde woningen en een sterke eigen identiteit samenkomen.

Wonen met een Zaans karakter
In de eerste fase worden 18 tussen- en hoekwoningen gerealiseerd, elk met een unieke uitstraling. Het fraaie metselwerk en de houtlook accenten geven de huizen een stoer en typisch Zaans karakter. De woningen, met een woonoppervlak van 129 m² of 159 m², zijn verdeeld over drie woonlagen. Dit biedt standaard ruimte voor vijf slaapkamers. Zo is er genoeg plek voor iedereen!

Ruimte om te leven, binnen én buiten
De praktische indeling en ruime opzet maken het eenvoudig om uw nieuwe thuis helemaal naar wens in te richten. In de tuin vindt u een losse berging, perfect voor fietsen of extra opslag. En de auto? Die parkeert u langs de straat of op een groen omsloten parkeerhofje.

Kortom, deze wijk combineert een eigentijds ontwerp met comfort, ruimte en de charme van Zaans wonen. Klaar om uw toekomst hier te beginnen?

INTERESSE?


NEEM CONTACT OP!

Bert van Vulpen Makelaardij o.g. Krommenie B.V.


Provincialeweg 21

1561 KL, KROMMENIE

075-6472050

info@bertvanvulpen.nl

WONING OP DE KAART

IK HEB INTERESSE!

DE MVA IS ER VOOR JOU

HEB JIJ AL EEN AANKOOPMAKELAAR?


Het kopen van een woning in Amsterdam doe je met een aankoopmakelaar.

Vind een aankoopmakelaar

SOORTGELIJKE WONINGEN IN JOUW MAILBOX?


Altijd als eerste op de hoogte van nieuw aanbod. Maak een zoekprofiel aan!

Maak een zoekprofiel aan

WAAR AAN TE DENKEN BIJ FINANCIERING?


Waarom je je laat adviseren door experts bij de aankoop van jouw woning.

Over financiering