



1073 GJ, AMSTERDAM
Leuk en licht appartement in hartje De Pijp!
Dit charmante appartement van circa 52 m² met twee slaapkamers ligt op de eerste verdieping van een mooi complex met lift in de bruisende Pijp. De woning voelt licht en ruim, heeft energielabel A, ligt op eigen grond en bevindt zich op een ideale plek vlakbij het geliefde Sarphatipark en het sfeervolle Van der Helstplein.
Locatie:
De locatie is perfect voor wie wil genieten van alles wat de stad te bieden heeft. Binnen een paar minuten wandel je naar de Albert Cuypmarkt, de levendige Ferdinand Bolstraat of een van de vele cafés en restaurants die De Pijp zo populair maken. Voor ontspanning is het Sarphatipark letterlijk om de hoek.
Openbaar vervoer is uitstekend geregeld met metrostation De Pijp van de Noord/Zuidlijn op loopafstand en snelle verbindingen naar Schiphol, Amstel- en RAI-station. Ook met de auto ben je in no time op de A10 en de A2.
Indeling:
Het appartement zelf is praktisch ingedeeld en slim benut. De woonkamer is heerlijk licht dankzij de grote ramen en de dubbele deuren naar het Franse balkon op het zuiden, waar je de zon en het uitzicht richting de Korte Tolstraat kunt meepakken.
De keuken in L-vorm is netjes en voorzien van inbouwapparatuur, waaronder een gaskookplaat, oven/magnetron, koelkast met vriesvak en vaatwasser. De hoofdslaapkamer ligt aan de achterzijde en heeft een handige inbouwkast, terwijl de tweede slaapkamer zich perfect leent als werk-/babykamer.
De badkamer beschikt over een inloopdouche, wastafelmeubel en spiegelkast. Daarnaast is er een apart toilet en een ruime berging met CV-installatie en aansluiting voor de wasmachine.
Op de begane grond is er nog een separate berging, ideaal voor extra opslag.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar 2005;
- Gelegen op eigen grond;
- Energielabel A;
- Videocom installatie;
- Lift;
- Actieve, goed functionerende VvE met professioneel beheer, met een MJOP en een goede vermogenspositie;
- Oplevering in overleg.
In the heart of De Pijp – a lovely place to call home
The Good Guys
Lijnbaansgracht 307
1017RN, AMSTERDAM
)
Het kopen van een woning in Amsterdam doe je met een aankoopmakelaar.
Vind een aankoopmakelaar
)
Altijd als eerste op de hoogte van nieuw aanbod. Maak een zoekprofiel aan!
Maak een zoekprofiel aan
)
Waarom je je laat adviseren door experts bij de aankoop van jouw woning.
Over financiering