



1561 PM, KROMMENIE
Welkom bij dit prachtige en lichte appartement in Krommenie! Op de bovenste etage van dit kleinschalige appartementencomplex, welke gebouwd is in 2003. Hier heb je een perfecte plek voor starters, alleenstaanden of stellen. Verspreid over maar liefst 75 vierkante meter, beschikt de woning over twee slaapkamers en een open keuken met inbouwapparatuur.
Aan de straatzijde bevind zich de ruime en lichte woonkamer met toegang naar het dakterras van 11 vierkante meter. Het appartement heeft een energielabel B dankzij de complete isolatie. Het onderhoud binnen en buiten is goed. Het onderhoud wordt geregeld via de VvE. De servicekosten ten behoeve van de onderhoudsreserve bedraagt € 172,50. Ook de collectieve opstalverzekering wordt hiervan voldaan.
Betreed de woning 2e verdieping. De woonkamer biedt voldoende ruimte voor een zithoek en eethoek. De open keuken is voorzien van enkele inbouwapparatuur. Aan de achterzijde vind je de twee slaapkamers en de badkamer die is uitgerust met een douche, wastafel en wasmachineaansluiting.
Bij deze woning hoort geen tuin, maar je kunt genieten van een balkon van maar liefst 11 vierkante meter.
En de auto? Die kan mooi geparkeerd worden voor het complex waar je over een eigen parkeerplaats beschikt.
Bijzonderheden:
- Drie kamer appartement;
- Woonruimte van 75 vierkante meter;
- Energielabel B;
- Compleet geïsoleerd;
- Eigen parkeerplaats dient te worden aangekocht voor € 15.000,-;
- Bouwjaar 2003.
De Mercuriusstraat is een plek waar wordt gewoond en gewerkt. Je woont in de buurt van het Agathepark en een supermarkt. Een buurt die in ontwikkeling is en die steeds meer zal worden getransformeerd van bedrijvigheid naar wonen. De eerste nieuwe appartementencomplexen zijn hier een mooi voorbeeld van. De Noorderhoofdstraat met winkels is maar een paar minuten fietsen, en station Krommenie-Assendelft is maar twee kilometer fietsen. Als je in de Zaanstreek of in Amsterdam werkt, is reizen met de trein een goede optie!
Mis deze geweldige kans om in Krommenie te wonen niet! Of je nu een starter, single of een stel bent, dit appartement is een uitstekende keuze. Wacht niet langer en maak vandaag nog een afspraak om deze fijne woning te bezichtigen!
Saen Garantiemakelaars Krommenie
Heiligeweg 91
1561DG, KROMMENIE
)
Het kopen van een woning in Amsterdam doe je met een aankoopmakelaar.
Vind een aankoopmakelaar
)
Altijd als eerste op de hoogte van nieuw aanbod. Maak een zoekprofiel aan!
Maak een zoekprofiel aan
)
Waarom je je laat adviseren door experts bij de aankoop van jouw woning.
Over financiering