



2011 HH, HAARLEM
Groot-Giessenhof is een voormalige boerderij die onderdeel is van de oorspronkelijke lintbebouwing aan het de Rijksstraatweg in Duivendrecht. Het oorspronkelijke erf met hoofd- en bijgebouwen is nog herkenbaar. Ooit is deze weg aangelegd door Napoleon als snelle verbinding te hebben vanuit Utrecht naar Amsterdam.
De naam Nieuw-Giessenhof verwijst naar de oorspronkelijke naam van de plek: Groot Giessenhof. Het ontwerp van de nieuwbouw houdt dezelfde indeling van een erf met verschillende in grootte variërende gebouwen. Ook het groene karakter blijft behouden.
In gebouw B, waar vroeger de schuur stond, komen 6 gezinswoningen. De Schuur heeft een houten buitengevel en dankt hier zijn naam aan. Hier komen 5 rijwoningen en 1 eindwoning, elk met 4 slaapkamers en een tuin. Verder is er voor iedere woning een eigen berging.
Drie verschillende woningtypen (B1, B1sp en B1sp-hoek)
- Woonoppervlakte ca. 110 m²
- Kaveloppervlakte van ca. 64 tot 73 m²
- Woonkamer met aansluitingen voor keuken
- Vier slaapkamers
- Badkamer met douche
- Toilet op begane grond
- Bergruimte op begane grond en berging met aansluiting voor wasmachine en droger op tweede verdieping
- Vloerverwarming & koeling
- Het is mogelijk een eigen parkeerplaats bij deze woning te kopen
KRK Makelaars
Purperhoedenveem 7
1019HE, AMSTERDAM
)
Het kopen van een woning in Amsterdam doe je met een aankoopmakelaar.
Vind een aankoopmakelaar
)
Altijd als eerste op de hoogte van nieuw aanbod. Maak een zoekprofiel aan!
Maak een zoekprofiel aan
)
Waarom je je laat adviseren door experts bij de aankoop van jouw woning.
Over financiering