

1115 AG, DUIVENDRECHT
Groot-Giessenhof is een voormalige boerderij die onderdeel is van de oorspronkelijke lintbebouwing aan het de Rijksstraatweg in Duivendrecht. Het oorspronkelijke erf met hoofd- en bijgebouwen is nog herkenbaar. Ooit is deze weg aangelegd door Napoleon als snelle verbinding te hebben vanuit Utrecht naar Amsterdam.
De naam Nieuw-Giessenhof verwijst naar de oorspronkelijke naam van de plek: Groot Giessenhof. Het ontwerp van de nieuwbouw houdt dezelfde indeling van een erf met verschillende in grootte variërende gebouwen. Ook het groene karakter blijft behouden.
Gebouw A, De Boerderij, is het grootste gebouw van het Hofje. In het achterhuis worden 11 koopappartementen gerealiseerd, elk met een slaapkamer, een privé buitenruimte op het zuiden of het oosten en een gezamenlijke fietsenstalling in het gebouw
KRK Makelaars
Purperhoedenveem 7
1019HE, AMSTERDAM
Heb je al op deze woning gereageerd? Zorg dan dat jouw voorinschrijving voltooid is, zodat je kans maakt op een bezichtiging. Helaas kunnen we niet iedereen uitnodigen.
Maak een zoekprofiel aan!
Deze woning is erg populair. Voor deze woning zijn al voldoende contactaanvragen binnengekomen, je kunt daarom niet meer reageren op deze woning.
Maak een zoekprofiel aan!
)
Het kopen van een woning in Amsterdam doe je met een aankoopmakelaar.
Vind een aankoopmakelaar
)
Altijd als eerste op de hoogte van nieuw aanbod. Maak een zoekprofiel aan!
Maak een zoekprofiel aan
)
Waarom je je laat adviseren door experts bij de aankoop van jouw woning.
Over financiering